Nożyce do blachy

Zainspiruj się blogiem expondo

Oferowane w sklepie expondo.pl nożyce do blachy stworzono z myślą o profesjonalnych zadaniach wykonywanych m.in. w ramach branży dekarskiej. Sprzęt marki MSW pozwala szybko i precyzyjnie przeciąć niemal każdy rodzaj blachodachówki (w tym falistą oraz trapezową).

Przedstawione nożyce skokowe charakteryzują się ergonomią, prostą konstrukcją oraz intuicyjną obsługą, dlatego sprawdzą się także w przydomowych warsztatach. Jeśli na co dzień zajmujesz się obróbką metali i ich stopów (np. stali nierdzewnej, z której wykonane są stoły robocze i szafki na naczynia), poznaj również spawarki dostępne w sklepie expondo.pl.

Nożyce elektryczne do blachy – uniwersalny sprzęt dla rzemieślników

Prezentowane nożyce elektryczne do blachy to uniwersalny element wyposażenia warsztatów: dekarskich, ślusarskich, blacharskich oraz wielu innych, gdzie wykorzystuje się sprzęt do cięcia metali. Nożyce skokowe, dostępne w sklepie expondo.pl, mają ostry stempel, który precyzyjnie rozcina obrabiany materiał (o różnym zakresie grubości), pozostawiając gładkie krawędzie. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w pracach wymagających precyzji.

Marka MSW wdrożyła na rynek nie tylko nożyce elektryczne do cięcia blachy, ale również noże do styropianu. Choć te dwa typy elektronarzędzi przeznaczono do różnych materiałów, to łączą je wysokie parametry działania, solidne wykonanie i dbałość o szczegóły. Przedstawiony sprzęt zapewnia wydajną pracę zarówno profesjonalistom, jak i hobbystom.

Narzędzie do przecinania blachy, które możesz kupić w sklepie expondo.pl, wyposażono w szereg ergonomicznych rozwiązań. Jednym z nich jest obrotowa matryca pozwalająca dowolnie zmieniać kierunek cięcia. Dzięki temu wygodnie pracuje się w różnych pozycjach i praktycznie pod każdym kątem. Proste manewrowanie sprzętem zapewnia przedłużana rękojeść.

Zastanawiasz się czym ciąć blachodachówkę albo aluminium? Idealną odpowiedzią na to pytanie są nożyce skokowe do blachy MSW. Zapoznaj się z ofertą produktów naszych marek do obróbki metali!

Precyzyjne rezultaty pracy z elektronarzędziami MSW

Nożyce elektryczne do cięcia blachy wyróżniają się nie tylko precyzyjnymi efektami pracy (gładkimi i równymi krawędziami obrabianych materiałów), ale również łatwą obsługą. Urządzenie wystarczy przyłożyć do arkusza blachy, a ostry stempel, czyli nóż, wykonuje tzw. skok odcinając po kawałku blachę. Za sprawą tego mechanizmu na rynku przyjęła się nazwa „nożyce skokowe”.

Oferowany w tej kategorii sprzęt umożliwia wycinanie różnych kształtów. Nożyce elektryczne do blachy nadają się do wykrawania kształtów półokrągłych, okrągłych i falistych. Modele wyposażono w matryce obracające się o 360° z funkcją blokady.

Nasze nożyce do blachy trapezowej i falistej charakteryzują się również dużym komfortem obsługi. Wybrane modele dysponują przedłużaną rękojeścią, która redukuje wibracje. Takie rozwiązanie zwiększa też wygodę pracy w pomieszczeniach o niedużym metrażu. Urządzeniem marki MSW Motor Technics łatwo manewrować i zachować pożądany kierunek cięcia.

Sklep expondo.pl oferuje nie tylko wydajne elektronarzędzia, ale także maszyny do obróbki metali innymi technikami. Szeroką gamę stanowią produkty do spajania materiałów, w tym solidne spawarki TIG i MMA. Każda z nich pozwala wykonywać wysokiej jakości spoiny. Ponadto spawarki marki Stamos dysponują w zależności od modelu różnymi funkcjami dodatkowymi.