W obniżonej cenie

Produkt: EX10061862

|

Model: MSW-CA-146

Szczypce do opasek zaciskowych - zestaw 9 elementów

319,00 zł 349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 349,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – 9-częściowy zestaw do opasek zaciskowych, płaskich i sprężynowych na węże do kabli oraz przewody na płyny eksploatacyjne w różnych pojazdach
  • Ergonomia – antypoślizgowe uchwyty i wyważona konstrukcja dla lepszej dźwigni
  • Elastyczność – ułatwiają pracę w ciasnych miejscach
  • Wytrzymałość – wykonanie z wytrzymałej stali węglowej
  • Mobilność – formowana plastikowa walizka ułatwiająca transport i przechowywanie

OPIS PRODUKTU

Szczypce do opasek zaciskowych (zestaw 9-elementów) do różnych przewodów

Odpowiednie szczypce do opasek zaciskowych na każdą sytuację: dzięki zestawowi marki MSW zawsze masz pod ręką odpowiednie narzędzie do przewodów, opasek płaskich i sprężynowych oraz wężyków do płynów w pojazdach różnych typów i marek. Wszystkie szczypce wykonano ze stali węglowej, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i trwałe. Niezależnie od tego, czy jesteś hobbystą, czy profesjonalistą łatwo wzbogacisz każdy warsztat o narzędzia marki MSW!

Ergonomia i trwałość: zestaw szczypiec do opasek zaciskowych marki MSW

Dzięki dużemu wyborowi narzędzi możesz chwytać różne opaski, zaciskać lub usuwać przewody. W skład zestawu wchodzą klasyczne szczypce do zaciskania węży, dwoje szczypiec obrotowych, dwoje płaskich szczypiec do zaciskania węży oraz specjalne narzędzie do luzowania przewodów.

Szczypce do opasek zaciskowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było bezpiecznie chwytać je nawet w ciasnych miejscach. Wyważona i ergonomiczna konstrukcja ułatwia obsługę. Długie uchwyty zwiększają efekt dźwigni, a powłoka z tworzywa sztucznego ułatwia bezpieczną pracę nawet przy dużym wysiłku.

Zestaw szczypiec do opasek do węży samochodowych jest dostarczany w plastikowej walizce. Dzięki formowaniu każde narzędzie ma w niej stałe miejsce. Gwarantujemy łatwy transport i przechowywanie!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie