Produkt: EX10062078

|

Model: MSW-LVM-01

Zaciskarka do perfum - ręczna - 10-20 szt./min

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Ręczna obsługa – zaciskarka może być obsługiwana bez prądu
  • Przyjazna dla użytkownika – łatwa w obsłudze dzięki konstrukcji przypominającej szczypce
  • Solidność – dobre przenoszenie mocy dzięki długim uchwytom
  • Kompaktowość – niewielka konstrukcja idealna do małych pracowni i wygodna w przechowywaniu
  • Wytrzymałość – wykonana z trwałego aluminium

OPIS PRODUKTU

Poręczna i wytrzymała: zaciskarka do butelek i perfum

Zakręcanie butelek jest dziecinnie proste z MSW! Niezależnie od tego, czy chodzi o zamykanie flakonów z perfumami, czy innych fiolek, za pomocą ręcznej zaciskarki do perfum szybko i delikatnie uszczelnisz różne pojemniki.

Zamykaczka do butelek jest precyzyjnie dostosowana do wąskich szyjek flakonów i fiolek perfum o różnych rozmiarach. Umieść nakrętkę (brak w zestawie) tak prosto, jak to możliwe na flakonie. Następnie nałóż zaciskarkę do perfum. Teraz ostrożnie naciśnij uchwyt. Zamykacz do butelek wciśnie zakrętkę równo na szyjkę i zabezpieczy zawartość przed wylaniem. Sprawdź, czy nakrętka jest mocno założona. Aby ją poluzować, ponownie nałóż narzędzie i delikatnie poruszaj fiolką do przodu i do tyłu, a następnie ostrożnie wyciągnij ją z zaciskarki.

Pożegnaj się z bólem dłoni, ponieważ do zamknięcia butelek wystarczy niewielki nacisk. Ergonomiczny uchwyt pozwala osiągnąć wydajność 10-20 szt./min. Zaciskarka do perfum wykonana jest z wytrzymałego aluminium oraz tworzywa sztucznego i będzie Ci towarzyszyć w produkcji przez długi czas.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie