Maszyny przemysłowe

Zainspiruj się blogiem expondo

W przemyśle zastosowanie odpowiednich urządzeń mechanicznych to podstawa działalności wszystkich firm. Dzięki nim przedsiębiorstwa są w stanie przetworzyć bogactwa naturalne i przystosować je do potrzeb człowieka. Gdzie zatem znajdziesz sprzęty, które zapewnią sprawną i łatwą obróbkę zasobów?

Sklep expondo.pl ma w swoim asortymencie szeroki wybór maszyn przemysłowych przeznaczonych dla różnych branży. W tej kategorii znajdziesz m.in. wysokiej jakości nalewarki płynów niemieckiej marki MSW. Oferujemy również praktyczne etykieciarki do szybkiego umieszczania naklejek informacyjnych na butelkach i innych pojemnikach. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych produktów wykorzystywanych w hodowli oraz winiarstwie.

Wydajne nalewarki płynów MSW

Do równomiernego i wydajnego rozlewania płynów do butelek potrzebujesz profesjonalnego urządzenia. Nalewarki marki MSW stanowią doskonały przykład. Dzięki nim będziesz w stanie za każdym razem dozować taką samą ilość napoju, alkoholu, oleju, kremu czy syropu. Umożliwia to praktyczna funkcja regulacji nalewania z dokładnością do 1%. Dostępne napełniacze mają również możliwość zmniejszenia otworu dozującego zgodnie z potrzebami użytkownika.

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz zarówno modele pneumatyczne, jak i zasilane siłą mięśni. Oba wyróżniają się łatwą obsługą. Pierwszy rodzaj wykorzystuje sprężone powietrze do nalewania z dużą efektywnością. Z kolei drugi wyposażono w manualną wajchę, która służy do równomiernego dozowania płynu. Efektywność ręcznych nalewarek zależy od wprawy użytkownika.

Łatwe w obsłudze etykieciarki MSW

Po napełnieniu wszystkich butelek, słoików i nie tylko powinieneś zadbać o właściwe oznaczenia informujące o ich zawartości. Nieocenioną pomocą okażą się etykieciarki do umieszczania naklejek na powierzchni pojemników. Obsługuje się je ręcznie za pomocą korb. Im szybciej je obracasz, tym więcej etykiet będziesz w stanie nalepić. Precyzja naklejania w urządzeniach marki MSW wynosi +/- 1 mm. Maszynki są przystosowane do obsługi etykiet zwiniętych w rolkę. Dysponujemy modelami, które wykorzystasz do oznaczenia butelek o średnicach od 15 do 100 mm.

Zadbaj o szybkie napełnianie i znakowanie pojemników w swojej firmie z maszynami przemysłowymi marki MSW. Nalewarki do płynów i etykieciarki z tej kategorii wykonano z wytrzymałych materiałów gwarantujących wieloletnią użyteczność. Przekonaj się o skuteczności sprzętów już dziś! Czekamy na Twoje zamówienie.