Nowy

Produkt: EX10062335

|

Model: MSW-FPLAT25 WMAX

Zagęszczarka - 53 x 37 cm - 11 kN

3299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – silnik o mocy 6.5 KM porusza zagęszczarką z prędkością do 25 m/min
  • Wszechstronność – maszynę budowlaną możesz prowadzić do przodu i do tyłu
  • Efektywność – przy sile odśrodkowej 11 kN, zagęszczarka przenosi do 5500 drgań/min na płytę 53 x 37 cm
  • Wydajność – zagęszcza większość gruntów na głębokość 25 cm
  • Profesjonalizm – dzięki wzmocnionej, samoczyszczącej się płycie, wężowi spustowemu oleju, zamkniętej osłonie pasa klinowego, samoregulującemu się sprzęgłu odśrodkowemu, stabilnej ramie ochronnej, łatwej obsłudze i bezstopniowemu sterowaniu

OPIS PRODUKTU

Bezproblemowe ubijanie gruntu za pomocą zagęszczarki marki MSW

Idealne na place budowy, do wynajmu lub dla majsterkowiczów i budowniczych domów. Za pomocą zagęszczarki marki MSW z łatwością ubijesz luźną ziemię, wyasfaltujesz mniejsze powierzchnie i bezbłędnie ułożysz kostkę brukową. Z silnikiem 6.5 KM i płytą 11000N cm ubijarka do ziemi jest idealna do zastosowanie w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu na małą skalę. Prosta obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą bezstopniowego sterowania.

Maszyny budowlane dla profesjonalistów: ubijarka do ziemi od fachowca

Płyta wibracyjna z czterosuwowym silnikiem 6.5 KM pracuje z siłą odśrodkową 11 kN i 5500 drganiami/min. Nie tylko niezawodnie zagęszcza podłoże do głębokości 25 cm, ale robi to także niezwykle szybko. Przy prędkości do 25 m/min cała operacja jest niezwykle wydajna. Płyta zagęszczarki do gruntu ma wymiary 53 x 37 cm, dzięki czemu jest szczególnie zwrotna i radzi sobie nawet z trudno dostępnymi lub szczególnie wąskimi obszarami.

Mimo to ubijarka jest bardzo wygodna w sterowaniu i łatwa w użyciu, co sprawia, że urządzenie jest również idealne dla ambitnych majsterkowiczów. Wzmocniona, samoczyszcząca się i dobrze wyważona płyta, wąż spustowy oleju, zamknięta osłona paska klinowego, samonastawne sprzęgło odśrodkowe i bezstopniowa regulacja zapewniają wydajną pracę. Mocna rama minimalizuje wibracje przenoszone na uchwyt i wraz z dwoma kółkami zapewnia wygodne i kontrolowane prowadzenie zagęszczarki.

DANE TECHNICZNE