Liczba opinii: (3)

Zagęszczarka - 62 x 40 cm - 25 kN

4749,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10062336

|

Model : MSW-FPLAT35 WMAX

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
4749,00 zł
3+
5%
4511,55 zł
5+
10%
4274,10 zł
10+
15%
4036,65 zł
Kluczowe informacje
  • Szybkość – silnik o mocy 6.5 KM porusza zagęszczarką z prędkością do 22 m/min
  • Wszechstronność – maszynę budowlaną możesz prowadzić do przodu i do tyłu
  • Efektywność – przy sile odśrodkowej 25 kN, zagęszczarka przenosi do 5040 drgań/min na płytę 62 x 40 cm
  • Wydajność – zagęszcza większość gruntów na głębokość 35 cm
  • Profesjonalizm – dzięki wzmocnionej, samoczyszczącej się płycie, wężowi spustowemu oleju, zamkniętej osłonie pasa klinowego, samoregulującemu się sprzęgłu odśrodkowemu, stabilnej ramie ochronnej, łatwej obsłudze i bezstopniowemu sterowaniu
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Bezproblemowe ubijanie gruntu za pomocą zagęszczarki marki MSW

Idealne na place budowy, do wynajmu lub dla majsterkowiczów i budowniczych domów. Za pomocą zagęszczarki marki MSW z łatwością ubijesz luźną ziemię, wyasfaltujesz mniejsze powierzchnie i bezbłędnie ułożysz kostkę brukową. Z silnikiem 6.5 KM i płytą 25000 cm ubijarka do ziemi jest idealna do zastosowanie w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu na małą skalę. Prosta obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą bezstopniowego sterowania.

Maszyny budowlane dla profesjonalistów: ubijarka do ziemi od fachowca

Płyta wibracyjna z czterosuwowym silnikiem 6.5 KM pracuje z siłą odśrodkową 25 kN i 5040 drganiami/min. Nie tylko niezawodnie zagęszcza podłoże do głębokości 35 cm, ale robi to także niezwykle szybko. Przy prędkości do 22 m/min cała operacja jest niezwykle wydajna. Płyta zagęszczarki do gruntu ma wymiary 62 x 40 cm, dzięki czemu jest szczególnie zwrotna i radzi sobie nawet z trudno dostępnymi lub szczególnie wąskimi obszarami.

Mimo to ubijarka jest bardzo wygodna w sterowaniu i łatwa w użyciu, co sprawia, że urządzenie jest również idealne dla ambitnych majsterkowiczów. Wzmocniona, samoczyszcząca się i dobrze wyważona płyta, wąż spustowy oleju, zamknięta osłona paska klinowego, samonastawne sprzęgło odśrodkowe i bezstopniowa regulacja zapewniają wydajną pracę. Mocna rama minimalizuje wibracje przenoszone na uchwyt i wraz z dwoma kółkami zapewnia wygodne i kontrolowane prowadzenie zagęszczarki.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 3 opinii

Sortuj według :

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Poland

mocna zagęszczarka

Bardzo dobrze zakupiona zagęszczarka. Dostarczona kolejnego dnia, dobrze zabezpieczona w drewnianej skrzyni. Pełna satysfakcja z zakupu.

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Ubijak wibracyjny jest naprawdę przydatny! Użyłem go do zagęszczenia gleby i dał świetne rezultaty. Jest również łatwy w obsłudze i pozwolił mi zaoszczędzić dużo czasu w pracy. Jeśli ktoś szuka niezawodnego ubijaka to zdecydowanie mogę go polecić! 💪

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Super!

Płyta wibracyjna dobrze zagęszcza, a dzięki cienkiej macie gumowej osiąga nawet dużą siłę zagęszczania na chodniku. Urządzenie jest naprawdę świetne

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty