(1) Ocena

Produkt: EX10061766

|

Model: MSW-UBCK-16

Zestaw do wciskania tłoczków hamulcowych - 16 elementów - prawo/lewo - 5-8 bar

359,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – nadaje się do wciskania tłoczków hamulcowych
  • Wygoda – dźwignia prawo- i lewoskrętna
  • Uniwersalność – różne adaptery do prawie wszystkich popularnych samochodów
  • Mobilność – walizka z uchwytem do transportu i przechowywania
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości wykonaniu i wytrzymałej stali

OPIS PRODUKTU

Uniwersalny zestaw do wciskania tłoczków hamulcowych do wszystkich popularnych modeli

Pneumatyczny zestaw do wciskania tłoczków hamulcowych od MSW to profesjonalne narzędzia do tych elementów różnych marek samochodów. Za jego pomocą można naprawiać hamulce kół przednich i tylnych. Dźwignia ręczna i 15 różnych adapterów umożliwiają bezproblemową pracę z różnymi modelami. Komplet jest odpowiedni zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i hobbystów.

Łatwe ustawianie tłoczków hamulcowych za pomocą zestawu do wyciskania

Przyrząd do wciskania tłoczków hamulcowych oferuje szereg popularnych adapterów, które ze względu na różne kształty i rozmiary mogą być stosowane do wszystkich popularnych modeli hamulców. Adaptery są oznaczone literami i cyframi, dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiednią końcówkę. Zestaw narzędzi pasuje do następujących marek: Alfa Romeo, Audi, Citroën, Fiat, Ford, GM Honda, Jaguar, Lancia, Land Rover, Mazda, Nissan, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Subaru, Toyota, Volvo, VW i Opel.

Ręczna dźwignia podczas użytkowania zapewnia mocne i niezawodne połączenie z poszczególnymi adapterami. Obraca się zarówno w lewo, jak i w prawo – w zależności od obszaru zastosowania i indywidualnych upodobań. Zestaw do tłoczków hamulcowych jest obsługiwany pneumatycznie i pracuje pod ciśnieniem 5-8 bar. Powstała siła jest niezawodnie przenoszona na tłok hamulcowy, można go więc cofnąć bez wysiłku.

Poszczególne elementy zestawu są wykonane ze stali węglowej i aluminium, dzięki czemu idealnie nadają się do prac wymagających dużej siły nacisku przy hamulcach pojazdów. Materiały są niezwykle wytrzymałe i odporne, a ich wrażliwość na uszkodzenia jest niewielka. Narzędzia pozostają przez cały czas tak samo trwałe i gwarantują długą żywotność.

Komplet jest dostarczany w praktycznej walizce z tworzywa sztucznego, w której każda część ma własne wgłębienie. Dzięki temu można je optymalnie schować. Ergonomiczny kształt rączki walizki wpływa na jej wygodne przenoszenie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Had to do a little repair to the tool before using it, but works ok now!