Produkt: EX10061840

|

Model: MSW-CA-124

Zestaw do wymiany uszczelniaczy zaworowych - 11 elementów - w walizce

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – do profesjonalnego montażu i demontażu uszczelek zaworowych
  • Kompleksowość – 11-częściowy zestaw składający się z szczypiec, nasadek i adapterów
  • Solidność – wysokiej jakości narzędzia wykonane ze stali węglowej
  • Praktyczność – długi nabijak z adapterami
  • Mobilność – poukładane w walizce transportowej

OPIS PRODUKTU

Profesjonalny zestaw do wymiany uszczelniaczy zaworowych

Każda uszczelka zaworowa z czasem ulega zużyciu. Dlatego dobrze mieć pod ręką profesjonalne narzędzia samochodowe od MSW. Dzięki zestawowi do wymiany uszczelniaczy zaworowych w mgnieniu oka wyjmiesz i założysz uszczelki. Poręczna walizka narzędziowa zawiera wszystko, od nasadek po szczypce, których potrzebujesz do tego zadania. Podczas montażu nowej uszczelki zaworowej użyj zestawu narzędzi, aby upewnić się, że nie jest ona uszkodzona lub wypaczona.

Dzięki szczypcom do uszczelniaczy zaworowych osiągniesz optymalne wyniki

11-częściowy zestaw do wymiany uszczelniaczy zaworowych oferuje wszystko, czego potrzebujesz do wykonania zadania. Para szczypiec z długimi szczękami, siedem adapterów, nabijak i dwie długie nasadki do głęboko osadzonych uszczelek dają możliwość demontażu i ponownego montażu szerokiej gamy uszczelnień zaworowych. Taki komplet idealnie zda egzamin zarówno w profesjonalnym warsztacie samochodowym, jak i prywatnym garażu.

Poszczególne części kompletu wykonane są z mocnej stali węglowej, która wytrzymuje duże obciążenia. Wysokiej jakości wykonanie zestawu do uszczelniaczy zaworowych umożliwia płynną pracę. Dzięki niemu zdemontujesz i zainstalujesz uszczelki w zaledwie kilku prostych krokach. W celu ułatwienia transportu całość umieszczono w walizce, która pozwala wygodnie zabrać zestaw do klienta. Etui posiada wytłoczenia dopasowane do każdego elementu, co gwarantuje bezpieczeństwo i porządek podczas przenoszenia.

DANE TECHNICZNE