Produkt: EX18000478

|

Model: MSW-TC-750-SET

Zestaw Montażownica do opon - 11-22” - 1100 Nm + Wyważarka do kół - 10-24”

10 379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Perfekcyjny zestaw – pełny serwis kół
  • Duży komfort – bardzo łatwa obsługa
  • Wydajność – do szerokiej gamy pojazdów
  • Szybkość – komplet idealny do obleganych serwisów i warsztatów motoryzacyjnych
  • Profesjonalizm – doskonałe montowanie opon i wyważenie kół

OPIS PRODUKTU

Zestaw Montażownica do opon - 11-22” - 1100 Nm + Wyważarka do kół - 10-24”

Zestaw marki MSW zawierający montażownicę do opon i wyważarkę do kół umożliwia sprawną obsługę samochodów osobowych, dostawczych lub motocykli. Model MSW-TC-750-SET sprawdzi się na wyposażeniu zakładów wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych, stacji obsługi pojazdów, a także mniejszych i większych warsztatów.

Montażownica do opon - 11-22"

Skuteczność i wygodę pracy gwarantuje samocentrujący system 4–szczękowy, stabilizujący felgę w żądanej pozycji. Zbijak o sile 2500 kg bez trudu odrywa oponę od obręczy, a specjalne ukształtowanie głowicy oraz nakładki zabezpieczają felgę przed uszkodzeniami podczas demontażu. Pistolet pneumatyczny w komplecie zapewnia szybkie pompowanie koła bez konieczności przenoszenia się na inne stanowisko robocze. To oszczędność czasu oraz wysiłku.

Łatwa obsługa za pomocą pedałów pozostawia wolne ręce. To rozwiązanie gwarantujące wygodę oraz bezpieczeństwo, dzięki czemu montażownica półautomatyczna od MSW to niezastąpione narzędzie pracy każdego wulkanizatora.

Wyważarka do kół - 10-24"

Duża powierzchnia robocza o wymiarach 540 x 540 mm pozwala na komfortową pracę z felgami w rozmiarze do 22 cali. Ergonomiczny stół obraca się z siłą 1100 Nm, usprawniając montaż i demontaż opony. Z boku montażownica MSW-TC-750 posiada gumową osłonę, chroniącą zarówno felgę, jak i samą maszynę przed przypadkowym uszkodzeniem.

Szybka i wygodna obsługa wyważarki MSW to zasługa silnika, rozpędzającego koło do 189 obr./min, oraz cyfrowego sterowania urządzeniem. Dzięki temu wyniki pomiaru uzyskuje się w czasie zaledwie 4-7 s. Wyświetlacz LED jest czytelny, a wprowadzanie danych następuje za pośrednictwem panelu dotykowego. Wyniki zapisywane są w pamięci wyważarki.

Liczne funkcje pomiarowe przekładają się na uniwersalność wyważarki MSW-WB-270. Program NORMAL służy do wyważania kół stalowych i aluminiowych, STATIC do kół motocykli. Funkcje ALU1, ALU2 i ALU3 dopasowane są do różnych rodzajów obręczy ze stopów lekkich, a tryb S pozwala na skuteczny pomiar w przypadku nietypowo ukształtowanych felg. Funkcja optymalizacji wyważenia minimalizuje liczbę ciężarków niezbędnych do umieszczenia na kole.

Doskonała precyzja mierzenia to gwarancja skutecznego wyważania kół i efektów zauważalnych dla klienta w postaci optymalnej trakcji oraz komfortu podróżowania. Urządzenie MSW mierzy wyważenie z dokładnością do 5 g, pozwalając osiągać znakomite rezultaty korekty. Funkcja automatycznej kalibracji umożliwia w dowolnej chwili sprawdzenie oraz ewentualne poprawienie parametrów wyważarki.

W zestawie z wyważarką MSW-WB-270 znajdują się cztery stożki centrujące niezbędne do obsługi różnego rodzaju kół oraz akcesoria usprawniające pracę. Komplet zawiera także plastikową osłonę, która chroni między innymi przed odpryskami piasku, żwiru i innych drobnych elementów, które po wprawieniu koła w ruch mogłyby stanowić zagrożenie dla otoczenia.

Dzięki swojej precyzji oraz wygodzie użytkowania, wyważarka do opon od MSW stanie się nieocenioną pomocą w każdym serwisie ogumienia. Podniesie komfort pracy mechaników, ułatwiając im sprawną i szybką obsługę klientów. Uniwersalny zestaw sprawdzi się w przypadku większości poruszających się po drogach pojazdów.

DANE TECHNICZNE