Produkt: EX10040447

|

Model: PHY-MT-4

Biurko do manicure - 1200 x 515 x 810 mm - białe - 8 kółek

1329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elegancja – stylowy i subtelny biały design ze szklanym blatem
  • Mobilność – łatwe manewrowanie na ośmiu kółkach (dwa posiadają hamulce)
  • Praktyczność – 4 szuflada, szafki i półki do przechowywania sprzętu roboczego
  • Przestronność – wymiary 1200 x 515 x 810 mm oferują wystarczająco dużo miejsca na profesjonalne zabiegi paznokci
  • Higiena – gładkie powierzchnie i minimalistyczny design ułatwiają czyszczenie

OPIS PRODUKTU

Profesjonalne biurko do manicure do stylizacji paznokci o eleganckim designie

Zadbaj o profesjonalizm i elegancję w swoim salonie kosmetycznym lub SPA. Z biurkiem do manicure PHY-MT-4 marki physa możesz stylizować paznokcie, malować je lub nakładać ozdoby, które zachwycą Twoje klientki. Dobrze przemyślane dodatki i stylowy wygląd biurka kosmetycznego przekonują zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Dołączona do zestawu podpórka pod nadgarstki zapewnia najwyższy komfort podczas wykonywania zabiegu.

Sprzęt dla zdrowia i urody na najwyższym poziomie

Subtelna biała kolorystyka, szklany blat oraz aluminiowe kolumny sprawiają, że biurko do manicure przyciąga wzrok. Blat stołu o wymiarach 120 x 51,5 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie na nim pracować. Wszystkie przybory można schować w 4 szufladach, szafkach i na półkach. Zachowasz dzięki temu porządek na stanowisku pracy. Czy to klasyczny manicure, czy stylizacja paznokci biurko do salonu kosmetycznego na pewno zda egzamin.

Mebel zapewnia dużą mobilność dzięki ośmiu płynnie działającym kółkom wykonanym z gumy. Dwa są wyposażone w hamulce odpowiadające za stabilność. Umożliwia to zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni roboczej. Dzięki gładkim powierzchniom i minimalistycznej konstrukcji czyszczenie biurka do manicure nie zajmuje dużo czasu ani wysiłku. Wysoka jakość wykonania i trwałe materiały sprawiają, że biurko do paznokci sprosta wszelkim wyzwaniom i imponuje długą żywotnością oraz nieskazitelnym wyglądem.

DANE TECHNICZNE