Nowy

Produkt: EX10040617

|

Model: PHYSA WINSFORD BLACK

Fotel fryzjerski z podnóżkiem - 870-1020 mm - 200 kg - czarny, srebrny

1199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygodne – ergonomicznie wyprofilowane siedzisko z piankową wyściółką
  • Regulacja – wysokość siedziska regulowana w zakresie 870-1020 mm za pomocą pompy hydraulicznej, fotel obraca się o 360°
  • Wytrzymałość – trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej z dużą podstawą
  • Łatwa pielęgnacja – obicie ze skóry syntetycznej jest szczególnie odporne na zabrudzenia
  • Nowoczesność – subtelny design z połyskującymi akcentami ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Komfort dla Ciebie i Twoich klientów dzięki fotelowi fryzjerskiemu Winsford Black

Stwórz wygodną przestrzeń dla swoich klientów z fotelem do salonu fryzjerskiego Winsford Black i dodaj stylowy akcent do swojego wnętrza. Subtelny design w kolorze czarnym pasuje do każdego otoczenia. Fotel fryzjerski z podnóżkiem i wyściełanym oparciem zachwyci Ciebie i Twoich gości maksymalnym komfortem. Idealnie sprawdzi się w salonie fryzjerskim, studiu tatuażu oraz gabinecie kosmetycznym.

Wysokość siedziska jest zawsze prawidłowa w fotelu fryzjerskim od physa

Twoi klienci będą bardzo wygodnie siedzieć na ergonomicznym fotelu fryzjerskim z podnóżkiem. Zapewniają to wysokie podłokietniki oraz wysokiej jakości pianka, która pełni rolę wyściółki. Jest miękka i zachowuje swój kształt. Trwała tapicerka ze sztucznej skóry jest łatwa w czyszczeniu, a także nie pochłania wody. Z kolei kurz nie przywiera do tapicerki, co z pewnością Ci zaimponuje. 

Wysokość fotela fryzjerskiego czarnego łatwo uregulujesz w zakresie 870-1020 mm za pomocą pompy hydraulicznej. Ponadto po prostu obróć krzesło do pozycji, w której najlepiej pracujesz. W kilku prostych krokach zawsze możesz osiągnąć optymalną pozycję roboczą, która nie męczy Cię nawet przez długie godziny. 

Stelaż fotela fryzjerskiego wykonano z wytrzymałej i eleganckiej stali nierdzewnej. Stabilna konstrukcja bezpiecznie utrzymuje obciążenie 200 kg i zapewnia oparcie krzesła oraz wysoką trwałość. Duża podstawa o średnicy 45 cm dodatkowo zwiększa stabilność. Gładkie powierzchnie ze stali nierdzewnej podkreślają stylowy wygląd.

DANE TECHNICZNE