Nowy

Produkt: EX10040628

|

Model: PHY-CM-15

Toaletka kosmetyczna z lustrem i oświetleniem - 80 x 40 x 160 cm - biała

969,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalizm – duże lustro z neutralnym oświetleniem z 9 żarówek
  • Przestronność – mimo zajmujących niewiele miejsca wymiarów 80 x 40 x 160 cm dzięki półce i szufladzie zapewnia dużo miejsce do przechowywania
  • Atrakcyjność – minimalistyczny design w kolorze białym pasuje do każdego stylu wyposażenia
  • Prostota – nieskomplikowany montaż i szybkie czyszczenie dzięki gładkim powierzchniom i nieskomplikowanej konstrukcji
  • Trwałość – dzięki wykonaniu z mocnej płyty z MDF (płyta pilśniowa średniej gęstości)

OPIS PRODUKTU

Postaw się w odpowiednim świetle – przy makijażu z lustrem od physa!

Chcesz perfekcyjnego makijażu na wieczór lub na swój kanał w mediach społecznościowych? W takim razie usiądź przy toaletce kosmetycznej z lustrem i oświetleniem od physa – profesjonalnego dostawcy wyposażenia dla branży Health & Beauty! Kompaktowy stolik kosmetyczny w subtelnej bieli znajdzie dla siebie miejsce nawet w małych mieszkaniach lub salonach kosmetycznych. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich przyborów.

Elegancka toaletka z lustrem w kolorze białym dla wszystkich królowych piękności i wizażystów

Dzięki całkowitym wymiarom 80 x 40 x 160 cm toaletka kosmetyczna nie zajmuje wiele przestrzeni. W pojemnej szufladzie i na równie dużej półce ustawisz podkłady, pędzle, palety cieni i utrwalacze, które będą w zasięgu Twojej ręki. Bardzo duże lustro z ramką z 9 jasnymi żarówkami dającymi neutralne białe światło zapewnia odpowiednią jasność i zachwycające rezultaty.


Wykonana z płyty pilśniowej średniej gęstości (MDF) toaletka z lustrem przekonuje wyjątkowo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne i chemiczne, a tym samym gwarantuje długą żywotność. Jednocześnie drobno sklejone włókna drzewne tworzą bardzo delikatną powierzchnię, która umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie mebla. Dzięki szczegółowej instrukcji montażu oraz dołączonym akcesoriom toaletkę kosmetyczną zmontujesz w kilka minut.

DANE TECHNICZNE