(1) Ocena

Produkt: EX10040320

|

Model: PHY-HT-1

Tułów człowieka - model anatomiczny

319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – bardzo szczegółowy model 3D
  • Wszechstronność – prezentuje wiele ludzkich organów np. płuca, żołądek, serce, nerki, wątrobę, jelita itd.
  • Wygoda – narządy można łatwo wyciągnąć z modelu
  • Praktyczność – najlepszy sposób na naukę anatomii człowieka

OPIS PRODUKTU

Tułów człowieka – model anatomiczny physa

Model anatomiczny tułowia marki physa został stworzony z myślą o ułatwieniu nauki związanej z budową człowieka. Wysoka dokładność wykonania sprawia, że model PHY-HT-1 idealnie nadaje się jako pomoc dydaktyczna na uczelniach, w szkołach, przychodniach, klinikach czy w użytku domowym.

Model anatomicznej budowy tułowia PHY-HT-1 – opis

Szczegółowy, trójwymiarowy model tułowia o wysokości 26 cm stanowi doskonałą alternatywę dla nauki z książek. Każda jego część została wykonana z wysoką precyzją w celu jak najlepszego oddania rzeczywistej budowy narządów. Model PHY-HT-1 możesz ustawić na stabilnej podstawie, która ułatwia prezentowanie całości.

Wyjmowane organy pozwalają dokładniej przyjrzeć się poszczególnym elementom tułowia człowieka. W modelu uwzględniono m.in. płuca, żołądek, serce, nerki, wątrobę, jelita, śledzionę, wyrostek robaczkowy, a także głowę.

Z modelem anatomicznym tułowia PHY-HT-1 nauka stanie się o wiele prostsza i ciekawsza. Wysoka szczegółowość oraz możliwość wyciągnięcia narządów z produktu physa znacznie ułatwią poznanie budowy człowieka. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

13.10.2022

Der Torso hat eine angenehme Grösse. Viele Körperteile sind nummeriert. Keidef fehlt die Legende dazu. Kann man sie beziehen?