Liczba opinii: (4)

Maszyna do popcornu - wózek - czarna + Żarówka LED RGB

2049,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX18000310

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. piątek, 26 kwietnia
Kluczowe informacje
  • Zdalne sterowanie światłem LED – pilot z 5 funkcjami
  • Duża wydajność – 5-6 kg przekąski w godzinę
  • Szybkie nagrzewanie – moc 1600 W
  • Designerski, pojemny wózek
  • Bezpieczeństwo i solidność – hartowane szyby
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

2 lata temu Opublikowano na Expondo Germany

Świetna jakość w świetnej cenie!!!

Kupiliśmy maszynę dla naszej firmy, aby zachwycić naszych pracowników i gości targowych. Rozstawianie samochodu trwało 20 minut, następnie uruchomiono maszynę i po wyczyszczeniu w ciągu kilku minut powstał pierwszy popcorn. W pierwszym teście warunków skrajnych wzięła udział klasa III szkoły podstawowej. 5 ładunków zostało wstępnie załadowanych, a potem 2 kolejne, gdy klasa przybyła. Największą atrakcją jest sposób, w jaki popcorn wyskakuje z garnka. Do tego kolorowa żarówka ze zmianą trybu. Kolory i tryby można regulować za pomocą małego pilota.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano na Expondo Denmark

Idealny do dużej ilości popcornu

Maszyna jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i łatwa do czyszczenia po użyciu.

Wyświetl oryginalną opinię

7 miesięcy temu Opublikowano na Expondo United Kingdom

Maszyna do popcornu

Genialna maszyna

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Germany

właściwie całkiem nieźle

Maszyna jest w porządku. Popcorn smakuje dobrze. Struktura jest oczywista i zawiera bardzo krótkie instrukcje schematyczne. Zauważyłem jednak kilka negatywnych punktów: 1) Dołączona miarka przeciekała i jest za duża. Oznacza to, że można go używać jedynie w ograniczonym zakresie, np. do dodania cukru, oleju czy kukurydzy do garnka, gdyż na górze nie ma wystarczającej ilości miejsca. Sama kupiłam dwa mniejsze kubki, jeden na olej, drugi na cukier. Odliczenie 0,5 punktu 2) Niestety dach maszyny nie został prawidłowo zamocowany, później zgodziłem się ze sprzedawcą - nie ma odliczenia punktów. 3) Dolną klapę można otworzyć tylko wtedy, gdy otwarte są również górne okna - tutaj np. dodatkowe zakotwienie za pomocą magnesów itp. byłoby znacznie lepszym rozwiązaniem. 4) Kiedy już oswoisz się z tym i nie będziesz mieć ciągle głodnych gęb do nakarmienia, możesz w pewnym stopniu wypełnić salon 3-4 ładunkami. Problem w tym, że dolna klapka jest zaczepiona tylko u dołu - więc gdy tylko chcesz ją ponownie zamknąć, popcorn ją podpycha do góry i dlatego się odczepia - jest to bardzo irytujące. Odliczenie -1 punktu. Uwaga: w reklamie jest napisane, że wysyłka zwrotna trwa 1 miesiąc, nie wiem, czy trzeba samemu zapłacić za przesyłkę zwrotną. Maszyna została mi dostarczona w 3 częściach (część dolna, część górna, żarówka LED i pilot) kontrola), z których niektóre były dość duże i ciężkie. Gdybym musiał odesłać je do sprzedawcy w Polsce na własny koszt, oszczędziłbym sobie kłopotów z odsyłaniem. Zachowałam maszynę i dokładnie w ten sam sposób zastosowałam powyższy przepis (50 g cukru, 50 ml oleju, 1 płaska miarka kukurydzy). Czyszczenie jest nieco trudniejsze, zwłaszcza narożników nie można dokładnie wyczyścić. Garnka nie da się tak łatwo wyjąć, gdy już całkowicie wystygnie, nie da się usunąć skórki. Po prostu włącz go ponownie i gotowe. Pobór mocy pod obciążeniem wynosi około 1550 W. Gdy grzejnik się wyłącza, słychać mały przekaźnik. Pierwszą porcję oleju wyrzuciłem bo mocno śmierdziało mimo wcześniejszego czyszczenia. W sumie fajna zabawka. Samochód jest praktyczny, ale można się też bez niego obejść. Nie użyłem diody LED i nadal leży w opakowaniu. Nie polecałbym urządzenia o mniejszej mocy, raczej o większej mocy niż reklamowane tutaj 1500/1600 W.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty