Maszyny do popcornu

Zainspiruj się blogiem expondo

Popcorn to nie tylko ziarna kukurydzy i olej. Do jego przygotowania potrzebna jest jeszcze odpowiednia maszyna do popcornu. Obawiasz się, że jej wybór będzie czasochłonny i za trudny? Na szczęście na expondo.pl wszystko staje się prostsze.

Nasze urządzenia do popcornu zrobione są z dużą precyzją i dokładnością. Wybierając sprzęt Royal Catering masz pewność wysokiej jakości materiałów, wydajnych grzałek i nowoczesnych termostatów.

Profesjonalne maszyny do popcornu od Royal Catering

Modele maszyn do robienia popcornu mają konstrukcję ze stali nierdzewnej. Szyby wykonano ze szkła hartowanego – dobrze prezentują gotowy popcorn oraz cechują się dużą wytrzymałością. Garnek do popcornu został pokryty teflonową powłoką.

Szeroki wybór różnych wariantów to kolejna cecha automatów do popcornu Royal Catering. Część modeli w zestawie posiada wytrzymały wózek, który wizualnie komponuje się z całym sprzętem. Z podobnym wyposażeniem są też nasze maszyny do waty cukrowej.

Oferowane na expondo.pl urządzenia kuchenne i urządzenia grzewcze doskonale sprawdzą się w codziennej, intensywnej pracy. Zarówno maszyna do popcornu, krajalnica do warzyw, maszynka do churros, jak i frytownica – cały asortyment przekonuje intuicyjną obsługą, trwałą budową, ciekawym designem oraz atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Funkcjonalne, wydajne, przyciągające wzrok – maszyny do popcornu

W ofercie posiadamy szeroki wachlarz modeli automatów do popcornu. Urządzenia różnią się nie tylko mocą czy wielkością. Dostępne są artykuły z czerwonym lub grafitowym daszkiem. Istnieje również możliwość zakupienia kompletu: maszynka do popcornu i wózek. Wariantów oraz kombinacji jest wiele!

Wyposażenie urządzeń do robienia popcornu w wózek zwiększa ich zastosowanie. Dzięki temu sprzęt łatwiej i wygodniej przewieźć. Dodatkowo maszyna umieszczona na takim podwyższeniu jest lepiej widoczna. Wózki Royal Catering wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej – odpornej na korozję i obicia. Ich czerwony kolor idealnie pasuje do naszych maszyn do popcornu.

Wszystkie automaty do popcornu Royal Catering cechują się ciekawym, przyciągającym wzrok designem, funkcjonalnością i wydajnością. W połączeniu z pozostałymi urządzeniami do przygotowywania przekąsek (np. maszynami do waty cukrowej, grillami rolkowymi, podgrzewaczami do hot dogów) tworzą profesjonalne wyposażenie małej gastronomii, baru kinowego czy festynowego stoiska.

Podczas projektowania naszych urządzeń braliśmy pod uwagę nie tylko ich wytrzymałość i wygląd. Priorytetem była także wygodna eksploatacja. Dlatego też produkty Royal Catering wyposażyliśmy m.in. w nowoczesne termostaty. W związku z tym utrzymanie ciepła na stałym poziomie, m.in. w maszynach do popcornu czy podgrzewaczach do czekolady, jest komfortowe i proste.

Dla zwiększenia wydajności urządzenia do robienia popcornu można zastosować olej palmowy. Jego temperatura dymienia jest wyższa od innych olejów, dzięki temu szybciej uwalnia popcorn z kukurydzianej łupiny.