Nowy

Produkt: EX10013038

|

Model: RC-DR-01

Zamarażacz szkła LED - Ø0-24 cm - Royal Catering

1379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – schładza szklanki za pomocą CO2 w zaledwie 5 - 6 s
  • Idealne dopasowanie – do szklanek o średnicy 0 - 24 cm
  • Wszechstronność – mocuje się za pomocą zacisku do blatów roboczych o grubości 15 - 80 mm
  • Efektywność – światło LED tworzy nastrojowy akcent przy barze podczas chłodzenia
  • Solidność – mocna aluminiowa obudowa z potężnym stalowym zaciskiem i głowicą ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Przyjemnie schłodzone napoje dzięki zamrażaczowi szkła od Royal Catering

Czy to piwo, czy koktajle, idealnie schłodzone napoje są sztandarowym elementem każdego szanującego się baru. Aby je zapewnić, wykorzystaj zimne szklanki schłodzone za pomocą zamrażacza szkła Royal Catering. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby obniżyć temperaturę naczynia do odpowiedniego poziomu w czasie krótszym niż 6 sekund. Ale odrobina show jest również częścią pracy za barem. Zadba o to światło LED, które doda efektu WOW! podczas schładzania!

Skuteczny zmrażacz do szkła w Twoim barze

Zamrażacz do szkła najlepiej zamontować w taki sposób, aby jego praca była dobrze widoczna dla klientów. Użyj w tym celu zacisku, który jest przeznaczony do blatów o grubości od 15 do 80 mm. Dzięki bateriom nie potrzebujesz zewnętrznego źródła zasilania. Do schładzania szklanek potrzebujesz jedynie butli CO2 (brak w zestawie), którą podłączysz do urządzenia. Po zmontowaniu wszystkich elementów możesz zamrozić naczynia o średnicy do 24 cm. Wystarczy lekko nacisnąć, a zaoszczędzisz sobie godzin wstępnego schładzania w lodówce.

Konstrukcja zmrażacza szkła jest nie tylko wszechstronna, ale także niezwykle stabilna. Solidna aluminiowa obudowa i stalowy zacisk doskonale sprawdzą się nawet w godzinach szczytu. Głowica ze stali nierdzewnej, za pomocą której zamrażasz szklanki, jest równie wytrzymała. A po wesołej nocy w mgnieniu oka wyczyścisz wszystkie powierzchnie!

DANE TECHNICZNE