Produkt: EX10110289

|

Model: SIN-MU-100

Wózek transportowy - 8 konfiguracji w 1 - 350 kg

839,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – dwa składane uchwyty o regulowanej wysokości oraz platforma ładunkowa z możliwością wydłużenia w zakresie 90 - 140 cm umożliwiają idealne dostosowanie do każdego wyzwania
  • Solidność – do sprzętów o łącznej wadze do 350 kg
  • Wszechstronność – idealny do przewożenia sprzętu scenicznego, nagłośnienia, towarów w magazynie itp.
  • Wytrzymałość – mocna stalowa konstrukcja z czarną powłoką ochronną dla maksymalnej trwałości
  • Mobilność – dwa skrętne kółka z hamulcami i dwa kółka samonastawne ułatwiające manewrowanie; łatwy do transportu po złożeniu

OPIS PRODUKTU

Bardzo elastyczny wózek transportowy z 8 opcjami ustawień

Bardzo wszechstronny wózek transportowy marki Singercon jest niezwykle praktyczny niezależnie od tego, jak go ustawisz. Wykorzystasz go podczas przeprowadzki, budowy scen, przewożenia ładunków w hotelach lub magazynie. Wysokość rączek ustawisz w zakresie 30 - 100 cm, a po pracy łatwo je złożysz. Rozsuwaną powierzchnię ładunkową dostosujesz do szerokiej gamy towarów w zakresie 90 - 140 cm. Pozwoli to poprawić manewrowość produktu. Ponadto łatwo przerobisz go na wózek dwukołowy, platformowy lub platformę na kółkach.

Łatwy transport ciężkiego sprzętu na wózku towarowym Singercon!

Składany wózek transportowy przewozi sprzęt, towary lub inne ładunki o łącznej wadze do 350 kg, co świadczy o jego niezwykłej wytrzymałości. Solidna i niezwykle stabilna konstrukcja z żelaza w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem wpływa na bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.


Uniwersalny wózek transportowy zapewnia najlepszą zwrotność w każdej formie – nawet w ciasnych miejscach. Dwa mniejsze kółka skrętne z hamulcami w połączeniu z dwoma większymi umożliwiają efektywny i wygodny transport nawet na nierównych powierzchniach. Po pracy złóż wózek do kompaktowych rozmiarów 90 x 48 x 30 cm, a następnie schowaj go w magazynie lub składziku, aby zaoszczędzić cenne miejsce.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie