Wózki platformowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl prezentuje praktyczne wózki platformowe. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie transportuje się ciężkie produkty np. w gastronomii. Wyposażenie baru czy zakładów związanych z obróbką mięsa i wędlin wymaga solidnego sprzętu, nadającego się do regularnej eksploatacji. Ten warunek idealnie spełnia wózek platformowy Royal Catering.

Podobnie jak nasze meble gastronomiczne został wykonany ze stali nierdzewnej, czyli materiału rekomendowanego do użytku w profesjonalnych kuchniach. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo usunąć z niego różne zabrudzenia. Oprócz tego charakteryzuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne: zarysowania, wgniecenia i otarcia.

Praca z wózkiem transportowym

Potrzebujesz wysokiej jakości, profesjonalnego wyposażenia barowego albo urządzeń kuchennych? Jeśli tak, to oferta sklepu expondo.pl jest dla Ciebie! Przygotowanie dań z użyciem takiego sprzętu jak np. krajalnice czy wilki do mięsa to równie ważna sprawa, jak szybkie przewożenie składników oraz potrzebnych przedmiotów. Idealnie nadaje się do tego wózek platformowy Royal Catering, który ułatwia pracę.

Proponowane produkty wykonano z trwałej stali nierdzewnej. Wykorzystany materiał zapewnia proste czyszczenie. Dzięki gładkiej fakturze wystarczy woda z dodatkiem delikatnego detergentu. Ponadto wózek transportowy składany charakteryzuje się podwyższona odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, np. wgniecenia, zarysowania, otarcia itp.

Wyposażenie gastronomii od Royal Catering wyróżnia się funkcjonalnością i ergonomią. Wózek platformowy posiada składany uchwyt, co jest szczególnie praktyczne w czasie jego magazynowania. Artykuł nadaje się do samodzielnego montażu.

Proponowane w tej kategorii produkty mają cztery koła przykręcane na śruby. Dzięki nim wózek transportowy zapewnia łatwe przewożenie np. siatek z warzywami, zgrzewek napojów, a także paczek, przesyłek, urządzeń oraz wielu innych przedmiotów użytkowanych w firmach gastronomicznych, kurierskich, magazynach, sklepach, warsztatach itd.

Znakiem rozpoznawczym marki Royal Catering jest wysokojakościowe wyposażenie zakładów gastronomicznych. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. wózki kelnerskie, umywalki, szafy nierdzewne, stoły robocze i szafki ścienne. Każdy z produktów posiada solidną konstrukcję, co umożliwia codzienną, regularną eksploatację przez wiele lat.

Jakość produktów w sklepie expondo.pl

Sklep expondo.pl dał się poznać jako zaufany partner w sprzedaży profesjonalnego sprzętu spawalniczego oraz elektronarzędzi. Pośród solidnych urządzeń o wysokich parametrach znajdują się np. spawarki inwertorowe, przecinarki plazmowe, przyłbice samościemniające, nożyce elektryczne do blachy, uchwyty magnetyczne oraz piece tyglowe wraz z akcesoriami.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również maszyny gastronomiczne do różnego rodzaju lokali z branży HoReCa. Produkty idealnie sprawdzają się jako wyposażenie restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni, stołówki, baru szybkiej obsługi, a także wielu innych miejsc. Wypróbowana marka Royal Catering oferuje zarówno zaawansowane urządzenia do poszczególnych etapów obróbki żywności (np. wilki do mięsa czy frytownice), jak i proste sprzęty o uniwersalnym zastosowaniu (takie jak m.in. wózek transportowy).

Artykuły w tej kategorii nadają się do eksploatacji w rozmaitych miejscach, nie tylko związanych z gastronomią. Solidne wózki ze stali nierdzewnej docenią pracownicy magazynów, warsztatów, sklepów internetowych i stacjonarnych, hurtowni etc. Produkty przekonują trwałością materiału, wygodą eksploatacji, przemyślaną konstrukcją (opcja złożenia), a także możliwością samodzielnego montażu.

W sklepie expondo.pl oferujemy również praktyczne krajalnice do warzyw oraz elektryczne płyty grillowe. Wszystkie urządzenia spełniają surowe normy jakościowe dzięki czemu doskonale nadają się do codziennej, regularnej eksploatacji w zakładach gastronomicznych. Pracę w różnego typu punktach zbiorowego żywienia dodatkowo wspomogą meble ze stali nierdzewnej, np. półki wiszące (w wybranych modelach z pojemnikami GN), regały, wózki platformowe oraz kelnerskie.