Produkt: EX10021368

|

Model: S-MMA 120H

Spawarka MMA - 120 A - cykl pracy 60% - Arc Force - Hot Start - Anti-Stick

469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – spawarka elektrodowa z pokrętłami i wyświetlaczem LED
  • Efektywność – prąd spawania od 20 do 120 A i cykl pracy 60%
  • Praktyczność – nowoczesny inwertor IGBT dla optymalnych parametrów spawania
  • Funkcjonalność – świetne wyniki spawania dzięki Hot Start, Arc Force i Anti-Stick
  • Mobilność – dzięki kompaktowej konstrukcji i uchwytowi można ją łatwo transportować

OPIS PRODUKTU

Spawarka MMA przekonuje szeroką gamą prac spawalniczych

Szukasz kompaktowej spawarki MMA, której możesz używać na wiele sposobów i która przekonuje takimi właściwościami, jak szybki zapłon, stabilny łuk i niewielka ilość odprysków spawalniczych? Zamów urządzenie spawalnicze MMA marki Stamos Germany! Dzięki najnowszym technologiom i licznym funkcjom spawarka elektrodowa spełnia wszystkie typowe wymagania pracy.

Skutecznie i prosto! Spawaj spawarką elektrodową MMA od Stamos Germany

Korzystaj ze spawarki MMA do spawania elektrodami o średnicy od 1,6 do 4 mm i osiągaj najlepsze wyniki spawania dzięki funkcjom Hot Start, Arc Force i Anti-Stick. Hot Start na początku spawania na krótko zwiększa prąd i dlatego od samego początku uzyskujesz optymalne spoiny. Dzięki Arc Force spawasz bardzo stabilnym łukiem, a Anti-Stick zapobiega przywieraniu elektrody. W ten sposób zawsze uzyskujesz świetne wyniki bez nadmiernego tworzenia się żużlu i odprysków.

Spawarka dysponuje nowoczesną technologią inwertorową IGBT, dlatego jest bardzo wydajna. Prąd spawania ustawisz precyzyjnie pomiędzy 20 a 120 A za pomocą pokrętła. Wartość możesz w każdej chwili sprawdzić na wyświetlaczu LED. A jeśli podczas spawania zrobi się zbyt gorąco, ochrona przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo.

Solidna spawarka elektrodowa jest niezwykle kompaktowa, można ją łatwo przenieść jedną ręką. Niezależnie od tego, czy używasz jej do metali, takich jak stal, żelazo, miedź, żeliwo, nikiel czy stopów miedzi, sprawdzi się wyjątkowo dobrze w każdej pracy, nawet na zewnątrz. Wykorzystaj spawarkę MMA do spawania materiałów o grubości 3 mm w warsztatach, do prac naprawczych, w produkcji lub w rzemiośle ślusarskim. Wszechstronne urządzenie spawalnicze MMA przekonuje doskonałymi wynikami w każdym obszarze zastosowania.

DANE TECHNICZNE