W obniżonej cenie

Produkt: EX10021276

|

Model: S-LS-97

Zasilacz laboratoryjny - 0-30 V - 0-5 A DC - 150 W - 4-cyfrowy wyświetlacz LED - USB

399,00 zł 559,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 559,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Regulacja – napięcie DC od 0 do 30 V i natężenie prądu od 0 do 5 A
  • 4-cyfrowy wyświetlacz LED – szybkie sprawdzenie prądu i napięcia wyjściowego
  • Precyzja – zgrubna i dokładna regulacja napięcia wyjściowego i prądu wyjściowego za pomocą oddzielnych pokręteł
  • Bezpieczeństwo – wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przetężeniem i nadmiernym obciążeniem
  • Skuteczność – inteligentna kontrola temperatury i automatyczna zmiana ze stałego prądu na stałe napięcie

OPIS PRODUKTU

Precyzyjny zasilacz laboratoryjny do 150 W

Zasilacz laboratoryjny S-LS-97 od Stamos Soldering jest sprzętem przeznaczonym do zasilania urządzeń zewnętrznych prądem stałym. Posiada możliwość indywidualnej regulacji prądu i napięcia. Dzięki interfejsowi USB 5 V korzystanie z urządzenia jest bardzo efektywne. Zasilacz został zaprojektowany przede wszystkim do użytku profesjonalnego w sektorze przemysłowym, laboratoriach, telekomunikacji, w warsztatach oraz instytutach badawczych. Technologa liniowa zapewnia niskie tętnienie szczątkowe i niewielki poziom hałasu.

Optymalna regulacja wartości dzięki zasilaczowi prądu stałego od Stamos Soldering

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LED możesz w każdej chwili łatwo odczytać ustawione wartości napięcia wyjściowego, prądu i mocy. Cyfry są łatwo widoczne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Ponadto poszczególne wyświetlacze są opatrzone odpowiednimi skrótami jednostek, co oznacza, że w każdej chwili można wyraźnie rozróżnić natężenie prądu i napięcie. 

Przyjazny dla użytkownika regulowany zasilacz można bardzo wygodnie obsługiwać za pomocą pokręteł do regulacji zgrubnych i dokładnych. Pokrętła pozwalają na dokładne ustawienie napięcia od 0 do 30 V DC i prądu od 0 do 5 A. Wartości można kontrolować na dużym wyświetlaczu LED, dostosowując je z łatwością do swoich potrzeb. Jeśli zasilacz działa jako źródło stałego napięcia (CV), urządzenie automatycznie przełącza się w tryb stałego prądu (CA), gdy tylko zostanie osiągnięty ustawiony limit obciążenia. Zapobiega to uszkodzeniu podłączonych urządzeń.

Zasilacz laboratoryjny to urządzenie o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Zostało wyposażone w zabezpieczenie nadprądowe (OCP), zabezpieczenie przed przeciążeniem (OPP), ograniczenie prądu oraz specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem (OTP). Zintegrowany wentylator dostosowuje się do pracy sprzętu, zapewniając w ten sposób optymalne chłodzenie. Te środki ostrożności gwarantują bezpieczną pracę zasilacza, nawet przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. 

Antypoślizgowe gumowe nóżki zapewniają bezpieczne ustawienie urządzenia, a także chronią powierzchnię przed zarysowaniami. Dzięki marce Stamos Soldering otrzymujesz w pełni profesjonalny sprzęt do indywidualnego zasilania prądem stałym różnych urządzeń.

DANE TECHNICZNE