Produkt: EX18000574

|

Model: SWG-MWH-S55-SET-2

Kątowniki spawalnicze - 5 szt. - 45/60/90/135° - 13/17/55 kg

429,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Różnorodność – utrzymują obiekty pod kątami 45/60/90/135°
  • Praktyczność – w przypadku kątownika 45° i 90° siłę przyciągania można regulować za pomocą przełącznika
  • Siła – łączą metal z udźwigiem 13/17/55 kg
  • Wytrzymałość – solidna stalowa konstrukcja zapewniająca stabilne połączenie
  • Wygoda – ułatw sobie wiele prac spawalniczych i miej wolne ręce

OPIS PRODUKTU

Spawanie zawsze pod odpowiednim kątem

Zestaw kątowników spawalniczych od Stamos Welding Group apewniają silne połączenia między spawanymi elementami z metalu. Solidne uchwyty magnetyczne zamocujesz pod różnymi kątami. Dzięki nim optymalnie przytrzymasz dwie części podczas spawania, lutowania lub profesjonalnych prac montażowych. Ten zestaw zawiera 5 różnych kątowników magnetycznych z czego jeden obsługiwany jest za pomocą przełącznika.

Kątowniki magnetyczne utrzymują w bezpiecznej pozycji spawane elementy

Wykorzystaj uchwyt w kształcie strzałki, aby wyrównać obrabiane przedmioty zgodnie z własnymi wymaganiami. Pierwszy magnes spawalniczy z siłą przyczepności 55 kg posiada przełącznik i oferują pozycje pod kątami 45 i 90°. Dwa kolejne umożliwiają wykonanie połączeń pod kątami 60 i 90° z siłą trzymania 17 kg. Z kolei dwa ostatnie pozwalają na spawanie obiektów do 13 kg pod kątami 45, 90 i 135°. Dzięki wszechstronnemu zestawowi kątowników magnetycznych znajdziesz optymalne rozwiązanie dla wielu prac spawalniczych.

Kątownik spawalniczy z przełącznikiem ma tę zaletę, że aktywujesz magnes dopiero po wyrównaniu metalowych części. Jest to o wiele łatwiejsze, zwłaszcza, gdy siła przyczepności wynosząca 55 kg tak mocno trzyma obrabiany obiekt. Równie łatwo ponownie zwolnisz magnes. Wszystkie uchwyty nadają się do ciężkich metalowych elementów, takich jak płyty, rury itp. Przy czym ciężar nie może przekraczać siły przyczepności. Dzięki temu zawsze masz wolne obie ręce, aby Twoja była bezpieczna.

Magnetyczne kątowniki spawalnicze są wyposażone w solidne stalowe obudowy, dzięki czemu są trwałe i odporne. Ponadto konstrukcja zapewnia stałą stabilność wymiarową, co wpływa na optymalne dopasowanie nawet pod naciskiem. Łatwy w pielęgnacji materiał wystarczy przetrzeć.

DANE TECHNICZNE