Akcesoria spawalnicze

Zainspiruj się blogiem expondo

W bogatej ofercie expondo.pl, pośród szerokiej gamy produktów przemysłowych takich jak np. liczarki do banknotów, znaleźć można wysokiej jakości akcesoria spawalnicze marki Stamos. Posiadasz już spawarkę, lecz potrzebujesz odpowiednich dodatków, które zapewnią ergonomię pracy? Jesteś więc w odpowiednim miejscu. Nasz sklep internetowy oferuje wszystko, co potrzebne, by funkcjonować w branży spawalniczej.

Akcesoria spawalnicze w niskiej cenie – expondo.pl

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, stale poszerzamy ofertę akcesoriów spawalniczych. W naszym katalogu posiadamy między innymi włączniki nożne do spawarki i wózki spawalnicze. Ułatwiają one pracę, zapewniając przy tym komfort i bezpieczeństwo. Oprócz wysokich standardów jakościowych produkty te charakteryzują się przystępną ceną, dlatego przy zakupie warto wziąć pod uwagę ofertę expondo.pl.

Wózki spawalnicze wyposażone są w funkcjonalne półki oraz łańcuchy, służące do bezpiecznej eksploatacji butli z gazem. Mocowanie kabli i przewodów możliwe jest za pośrednictwem odpowiednio przystosowanych haków, zaś swobodny transport zapewniają wytrzymałe kółka.

Włącznikiem nożnym da się łatwo regulować wartość prądu spawania metodą TIG. Sterowanie za pomocą stopy gwarantuje wygodę, pozwalając skoncentrować uwagę spawacza na wykonywaniu spoin o doskonałej jakości.

Oczywiście w sklepie internetowym expondo.pl dostępnych jest o wiele więcej przydatnych produktów, związanych nie tylko z branżą spawalniczą. Nasi klienci docenili m.in. tostery czy też wyciągarki 12V. Proponując tak szeroki asortyment, oferujemy też atrakcyjne ceny.

Asortyment przemysłowy wysokiej jakości na expondo.pl

Akcesoria spawalnicze dostępne na expondo.pl to produkty bardzo solidne i niezawodne w działaniu. Jest tak, gdyż marka Stamos, choć stosunkowo młoda, reprezentuje sobą idealne połączenie praktycznej wiedzy, dynamiki oraz innowacyjnych pomysłów. Skutkuje to rzeszą zadowolonych klientów, którzy ze względu na wysoką jakość asortymentu dostępnego w naszym sklepie, polecają go innym.

W ofercie expondo.pl znaleźć można nie tylko najlepsze na rynku akcesoria spawalnicze, ale też inne profesjonalne produkty, stworzone dla potrzeb przemysłu, np. piece tyglowe lub podnośniki magnetyczne.

Zapoznaj się z ofertą expondo.pl i dobierz odpowiednie dla siebie akcesoria spawalnicze. Pamiętaj jednak, że znajdziesz tu także setki innych produktów, w tym na przykład szeroką gamę specjalistycznych wag. Klientom powiązanym z branżą HoReCa proponujemy natomiast profesjonalne wyposażenie gastronomii, w tym prasy do hamburgerów. Skorzystaj z naszego sklepu online. Czekamy na Ciebie!