W obniżonej cenie

Produkt: EX10030903

|

Model: SBS-EC-600A4

Kamera inspekcyjna - 60 m - 6 LED - 9-calowy kolorowy ekran TFT

16 299,00 zł 18 099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 18 099,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Perspektywa – aparat o dużej wielkości 50 x 118 mm o rozdzielczości 960 linii TV i 9-calowy kolorowy ekran TFT zapewniający wyraźny obraz
  • Jasność – 6 LED i czujnik 1/3'' zapewniają najlepszą widoczność
  • Zasięg – sonda o długości 60 m zapewnia niesamowite zasięgi; funkcja licznika metrów oraz nadajnik w głowicy kamery ułatwiają zlokalizowanie problemu
  • Pamięć – można zapisywać nagrania wideo i audio oraz obrazy
  • Mobilność – praktyczna walizka transportowa do użytku w terenie

OPIS PRODUKTU

Kamera inspekcyjna do rur o dużym zasięgu

Dzięki kamerze inspekcyjnej Steinberg Systems zbadasz nawet trudno widoczne lub dostępne miejsca pracy i usterki. Elastyczna sonda i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że ten endoskop idealnie nadaje się do różnych zastosowań, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Za pomocą kamery inspekcyjnej sprawdzisz przewody, rury czy odpływy, a także zbadasz szczeliny lub ubytki podczas prac renowacyjnych. Skontrolujesz też wiele innych zakamarków.

Dzięki kamerze endoskopowej masz wnętrze rury na ekranie

Głowicę kamery wprowadza się do rury za pomocą sondy o długości 60 m wykonanej z włókna szklanego. Kamera kanalizacyjna nadaje się do odpływów o różnych średnicach. Trzy płozy prowadzące o różnych rozmiarach dostosowują kamerę do średnicy rury. Głowica i sonda są wodoodporne (IP68) i dlatego mogą być używane również w wilgotnym środowisku. W instalacji rurowej z łatwością poprowadzisz przewód po wybranym odgałęzieniu.

Elastyczną głowicę kamery można obracać o 90° i ma kąt widzenia 90°. Niezbędne światło zapewniają diody LED (6 szt.) zintegrowane z głowicą kamery. Wysokiej jakości szafirowy obiektyw jest odpowiedni do trudnych warunków i zapewnia ostre jak brzytwa obrazy na monitorze LCD. Ponadto ośmiokrotny zoom cyfrowy i niezależne wyrównanie obrazu pokazują również najdrobniejsze szczegóły. Sterowanie kamerą odbywa się za pomocą skrzynki kontrolnej.

Oprócz prostego przeglądania możesz także nagrywać audio i wideo oraz obrazy, które dostarczą Ci cennych informacji podczas analizy pęknięć lub zatorów. Poza złączem USB kamera inspekcyjna jest też wyposażona w gniazdo na karty SD. Karta SD o pojemności 8 GB została już zawarta w zakresie dostawy.

Kamera endoskopowa jest zasilana akumulatorem do 7 godzin, dzięki czemu możesz jej używać w dowolnym miejscu bez zewnętrznego źródła zasilania. Kamerę do rur schowasz w wytrzymałej walizce transportowej.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie