Produkt: EX10030764

|

Model: SBS-LA-31

Łapa laboratoryjna - 260 mm

85,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – łapa pokryta PVC utrzymuje pojemniki o średnicy od 0 do 70 mm
  • Solidność – trwała konstrukcja wykonana z chromowanego stopu cynku
  • Regulacja – długość 260 mm można w razie potrzeby skrócić
  • Łatwe czyszczenie – wygodna obsługa i konserwacja
  • Wszechstronność – zacisk (brak w zestawie) utrzymuje łapę na pręcie statywu na żądanej wysokości i pod odpowiednim kątem

OPIS PRODUKTU

Łapa laboratoryjna dla potrzeb Twojego laboratorium

Dzięki


href="https://www.expondo.pl/akcesoria-laboratoryjne/" target="_blank">łapie laboratoryjnej
SBS-LA-31 zyskujesz dodatkową pomocną dłoń, która zagwarantuje właściwą swobodę ruchów podczas przeprowadzania badań lub serii pomiarów. Szczególnie ważna jest tutaj elastyczna obsługa ramienia chwytaka. Sprawia ona, że łapa chemiczna jest idealnym akcesorium laboratoryjnym, które w znaczący sposób uzupełni Twoje stanowisko badawcze.

Wszechstronność i bezpieczeństwo – uchwyt laboratoryjny!

Łapa laboratoryjna ma rozstaw od 0 do 70 mm, dzięki czemu można chwytać nią większość przedmiotów lub pojemników używanych w laboratorium. Jej trzy palce pokryte są PVC, które jest niewrażliwe na substancje chemiczne, a jednocześnie zapobiega wyślizgiwaniu się gładkich obiektów. Wyprofilowany kształt palców uchwytu laboratoryjnego jest szczególnie odpowiedni dla szklanych naczyń np. probówek czy kolb Erlenmeyera.

Za pomocą zacisku (brak w zestawie) łapę chemiczną można wygodnie dostosować pod względem wysokości czy kąta nachylenia. Ponadto uchwyt można wydłużyć do 260 mm. Dzięki zastosowanemu materiałowi produkt jest szczególnie niewrażliwy na płyny w stosowane laboratorium i niezwykle wygodny w pielęgnacji. Będziesz też pod wrażeniem łatwości użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie