Produkt: EX10030655

|

Model: SBS-FZ 3000/12M

Wciągarka łańcuchowa - 3000 kg - 12 m

959,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – solidny wciągnik łańcuchowy o udźwigu 3000 kg
  • Wszechstronność – dzięki wysokości podnoszenia 12 m
  • Praktyczność – ręczna obsługa może być używana bez źródła zasilania
  • Wytrzymałość – ocynkowane śruby, nakrętki i śruby oraz utwardzany łańcuch gwarantują najwyższą przemysłową jakość
  • Bezpieczeństwo – niezawodny hamulec utrzymuje ciężar

OPIS PRODUKTU

Wciągarka łańcuchowa - ręczna - 3 t - 12 m

Profesjonalna wciągarka łańcuchowa marki Steinberg Systems pozwoli wygodnie i bezpiecznie podnieść obiekty o wadze do 3000 kg. Model SBS-FZ 3000/12M zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu w warsztatach, fabrykach, na placach budowy i nie tylko.

Wyciągarka ręczna łańcuchowa Steinberg Systems – opis

Z ręczną obsługą poradzi sobie każdy. Pozwala ona również wykorzystać wciągarkę łańcuchową w miejscach bez dostępu do prądu. Wystarczy zawiesić ją np. pod sufitem pomieszczenia. Umożliwia to wbudowany hak.

Wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo podczas pracy. Obudowę wykonano bowiem ze stali niskowęglowej, łańcuch ze stali hartowanej, a hak na jego końcu ze stali węglowej. Dzięki temu możesz podnieść ciężkie obiekty, bez ryzyka wyślizgnięcia się czy pęknięcia łańcucha. Ponadto zastosowano ocynkowane elektroniczne śruby i nakrętki.

Wciągarka łańcuchowa do Steinberg Systems to niezastąpiony sprzęt w każdym warsztacie samochodowym czy na budowie. Nie tylko wyróżnia się odpornością na duże obciążenia, ale i użytecznością za sprawą łańcucha o długości 12 m. Nie czekaj i złóż zamówienie na model SBS-FZ 3000/12M już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie