Produkt: EX10030847

|

Model: SBS-LF-121

Wózek laboratoryjny - stal nierdzewna - 3 półki 76 x 45 x 13 cm - 2 szuflady - 45 kg

859,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 3 łatwo dostępne półki i 2 praktyczne szuflady
  • Przestronność – półki o wymiarach 76 x 45 x 13 cm i szuflady o wielkości 21 x 32 x 8 cm zapewniają dużo miejsca na sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (PVC) z dwoma hamulcami postojowymi i dwoma uchwytami do pchania
  • Wygoda – elastyczna, obracana o 360° miska do szybkiego wyrzucania odpadów
  • Solidność – trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej jest zaprojektowana na obciążenie 45 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym ze stali nierdzewnej wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz widzieć rzeczy i zawsze chcesz mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 3 półkami i 2 szufladami.

Stabilny i mobilny! Wózek laboratoryjny na kółkach Steinberg Systems

Użyj 3 półek przestronnego wózka transportowego o wymiarach 76 x 45 x 13 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy z półek. Jednocześnie jedna strona jest otwarta i ułatwia zabieranie oraz przechowywanie sprzętu. Dodatkowe miejsce do przechowywania znajdziesz w 2 szufladach. Szuflady o wymiarach 21 x 32 x 8 cm umieszczono na wygodnej wysokości pod górną półką.

Masz swoje urządzenia i płyny w szafce lub przechowujesz je w dodatkowym pomieszczeniu? Chcesz zabrać wszystko ze sobą na biurko? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom i dwóm poręcznym uchwytom szybko i łatwo przetransportujesz wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Materiał kółek wykonanych z plastiku (PVC) jest szczególnie delikatny, nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność na miejscu, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. Wózek laboratoryjny wyposażono w miskę na odpady. Możesz obracać nią o 360°, dostosowując do własnych potrzeb.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej wózka półkowego o ładowności 45 kg imponuje wysoką stabilnością. Zastosowany materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny ze stali nierdzewnej nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych miejscach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE