Produkt: EX10030955

|

Model: SBS-RT-2000B

Wózek suwnicowy - 2000 kg - regulacja kołnierza 90–125 mm - z łańcuchem

419,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Sprężystość – o udźwigu do 2000 kg i stabilnym łańcuchu o długości 3 m
  • Bezpieczeństwo – przy współczynniku bezpieczeństwa 1,25 wózek suwnicowy spełnia najwyższe standardy
  • Solidność – wytrzymały wózek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i ma stabilną konstrukcję; wszystkie elementy podatne na zużycie zostały wykonane z żeliwa
  • Elastyczność – obszar kołnierza można regulować w zakresie 90–125 mm
  • Prostota – zarówno montaż, jak i obsługa wózka jezdnego są łatwe

OPIS PRODUKTU

Łatwe manewrowanie ciężkimi ładunkami: elastyczny wózek suwnicowy marki Steinberg Systems

Dzięki wózkowi suwnicowemu Steinberg Systems ciężkie ładunki do 2000 kg można łatwo przenosić z punktu A do punktu B. Wytrzymały wózek belkowy jest idealny do profesjonalnego użytku w fabrykach, przemyśle, zakładach recyklingowych lub stoczniach oraz wszędzie tam, gdzie trzeba przenosić ciężkie ładunki.

Trwały wózek belkowy z profesjonalnej linii dla rzemiosła

Dzięki wytrzymałej konstrukcji z żeliwa dla wszystkich krytycznych elementów wózek jezdny stanowi niezawodną i długotrwałą pomoc przy dużych obciążeniach. Powłoka zabezpiecza wózek suwnicowy przed korozją, a także przedłuża jego żywotność. 

Ze względu na współczynnik bezpieczeństwa 1,25 (w oparciu o maksymalną ładowność) wózek belkowy spełnia najwyższe standardy i zapewnia płynną oraz wolną od urazów pracę. Jest to szczególnie łatwe dzięki czterem żeliwnym kółkom. System podwójnego toczenia zaprojektowano w taki sposób, że działa zarówno na belkach prostych, jak i stożkowych lub na zakrzywionych szynach.

Dzięki kompaktowej konstrukcji i regulowanej powierzchni kołnierza 90–125 mm sprzęt można szybko i łatwo zamontować na różnych belkach o odpowiedniej szerokości. Wózek suwnicowy szybko zamocujesz. Sprawia on, że przenoszenie ciężkich ładunków jest szybkie, łatwe i wydajne. Dzięki dostarczonemu łańcuchowi o długości 3 m wózek jezdny nadaje się do natychmiastowego użycia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie