Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Waga hakowa - 500 kg / 200 g - legalizacja

TEM
Producent: TEM
Artykuł nie jest obecnie dostępny!
Poinformuj mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny.

1099,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

1099,00 zł

z VAT | darmowa wysyłka

Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 381 70 07

 
  Legalizowana waga wisząca - 500 kg / 200 g Profesjonalna waga hakowa z...więcej

 

Legalizowana waga wisząca - 500 kg / 200 g

Profesjonalna waga hakowa z legalizacją i certyfikatem kalibracji marki TEM służy do precyzyjnego ważenia różnego rodzaju artykułów. Model CEKO+LCD500V-BB spełniający restrykcyjne normy prawne sprawdzi się zwłaszcza w hurtowniach spożywczych czy rzeźniach. Ponadto okaże się niezwykle użyteczny w zakładach produkcyjnych lub przemyśle.

Waga hakowa z wyświetlaczem LCD – opis

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Precyzja wagi do 200 g pozwala rejestrować zmiany ciężaru oraz jest jedynym z warunków otrzymania legalizacji. Zakres ważenia sprzętu od TEM wynosi od 4 kg do 500 kg, dzięki czemu ustalisz masę zarówno niewielkich artykułów, jak i ciężkich produktów.

Czytelny wyświetlacz LCD na panelu sterowniczym sprawia, że szybko i łatwo odczytasz wynik (wysokość cyfr 28 mm). Ponadto model CEKO+LCD500V-BB posiada podświetlenie tła, które podnosi komfort pracy w ciemniejszych pomieszczeniach. Opcja ma trzy tryby: włączona, wyłączona lub automatyczna (samoczynne uruchomienie w momencie położenia towaru na haku lub naciśnięcia przycisku). Waga informuje użytkownika o uruchomieniu poszczególnych funkcji sygnałem dźwiękowym (szczegóły w instrukcji obsługi).

Intuicyjny panel sterowniczy pozwala na proste wybieranie opcji modelu CEKO+LCD500V-BB. Klawiatura membranowa ma 5 standardowych przycisków opatrzonych czytelnymi symbolami, m.in. T – tarowanie, F – zmiana ustawień, 0 – zerowanie.

Wydajna wbudowana bateria wielokrotnego ładowania 6 V/3,2 Ah dzięki funkcji oszczędzania energii przekłada się nawet na 100 godzin pracy wagi bez konieczności podłączenia jej do prądu. Skorzystasz z urządzenia tam, gdzie akurat jest potrzebne. Poziom naładowania baterii wyświetla się na panelu sterowniczym. Sprzęt został już skalibrowany (na okres 2 lat) i nadaje się do użytku od razu po rozpakowaniu!

Wygodę eksploatacji zapewnia wbudowany moduł bluetooth, dzięki któremu waga łączy się z dowolnym urządzeniem mobilnym. Dzięki niemu obsłużysz ją także za pomocą specjalnej, darmowej aplikacji TEM Weight-Limiter (system Android). Pokazuje ona pomiar oraz daje możliwość korzystania z funkcji takich jak tarowanie czy zerowanie. Wprowadzisz ponadto maksymalny bezpieczny udźwig (Caution Limit) oraz ustawisz, po przekroczeniu jakiego ciężaru chciałbyś otrzymać ostrzeżenie o przeciążeniu (Warning Limit).

Solidna konstrukcja umożliwia dokładne oraz sprawne ważenie przedmiotów o większych gabarytach. Hak z chromowanego żeliwa jest odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Obudowa panelu i szekla wykonane z trwałych materiałów (malowane żeliwo oraz ABS) sprzyjają długiej żywotności urządzenia. Ponadto sprzęt obejmuje 3-letnia gwarancja, abyś nie musiał się martwić naprawą w razie awarii. Wystarczy, że odeślesz go do naszego autoryzowanego serwisu.

Wytrzymałe urządzenie od TEM okaże się niezwykle użyteczne przy ustalaniu ciężaru produktów w branży spożywczej, produkcyjne czy przemysłowej. Praktyczny model CEKO+LCD500V-BB zda także egzamin w halach magazynowych. Precyzyjna waga z legalizacją zgodna z normami prawnymi będzie nieocenionym wyposażeniem Twojej firmy!

 • Legalizacja i certyfikat kalibracji – możliwość wykorzystania w handlu
 • Precyzja pomiaru – do 200 g przy 500 kg
 • Czytelny panel sterowniczy – wyświetlacz LCD z podświetleniem
 • Mobilność – zasilanie bateryjne
 • Solidność – trwałe, odporne na uszkodzenia materiały (ABS, chromowane żeliwo)
 • Wygoda – połączenie bluetooth z aplikacją mobilną

Czy macie w ofercie wagi o innych parametrach?

Tak, posiadamy szeroki asortyment wag zarówno z legalizacją, jak i bez. Wszystkie oferowane produkty znajdują się w kategorii Przemysł w podkategorii Wagi.

Co oznacza, że sprzęt waży z dokładnością 200 g dla 500 kg?

Znaczy to, że przy ważeniu towaru o ciężarze 500 kg maksymalny margines błędu pomiaru wynosi 200 g.

Do czego służy bluetooth?

Dzięki niemu możesz za pomocą bezpłatnej aplikacji TEM Weight-Limiter (do pobrania na PlayStore) odczytywać pomiar oraz ustawiać wybrane funkcje wagi na telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym.

Model CEKO+LCD500V-BB
Nr katalogowy 10200015
Stan artykułu Nowy
Materiał obudowy ABS
Materiał szekli Chromowane żeliwo
Materiał haka Malowane żeliwo
Zasilanie 7,8V, 1,2A AC
Napięcie / Częstotliwość 110-230V / 50 Hz
Pojemność baterii 3,2 Ah
Bateria wielokrotnego ładowania Tak
Maks. obciążenie 500 kg
Min. obciążenie 4 kg
Dokładność 200 g
Tryby ważenie W1
Zakres ważenie W1: 4 kg - 500 kg
Temperatura robocza -10-40°C
Jednostka ważenia kg
Wyświetlacz LCD
Podświetlenie Tak
Liczba cyfr 6
Wysokość cyfry 28 mm
Aplikacja mobilna (bluetooth) TEM Weight-Limiter
Przedłużona gwarancja Tak (3 lata)
Legalizacja Tak
Przewód zasilacza 1,7 m
Wymiary (DxSxW) 19,80 x 10,50 x 34,50 cm
Waga 2,69 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 33,00 x 24,50 x 20,00 cm
Waga wysyłki 3,40 kg

Oferujemy następujący komplet:

 • Waga hakowa
 • Zasilacz AC/DC
 • Hak
 • Instrukcja obsługi

Sprzęt znajduje się w paczce, która zabezpiecza całość w czasie transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 381 70 07
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane