Wagi hakowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Innowacyjne wagi hakowe od Steinberg Systems charakteryzują się dokładnym pomiarem, intuicyjną obsługą, nowoczesnym designem oraz atrakcyjną ceną. Prezentowane modele, podobnie jak nasze wagi sklepowe czy wagi platformowe, od razu po zakupie są gotowe do działania.

Oferujemy wagi wiszące wyposażone w wyświetlacz – LED lub LCD. Taka różnorodność sprawia, że sprzęt można dopasować na indywidualnych potrzeb. Bardzo jasne wyświetlacze LED świetnie nadają się do zacienionych pomieszczeń. Wersja z LCD sprawdzi się do pracy w słoneczny dzień. Wszystkie nasze wagi elektroniczne pozwalają wygodnie odczytać wynik pomiaru niemal pod każdym kątem.

Wagi hakowe w atrakcyjnej cenie – na expondo.pl

Podobnie jak bramy garażowe od MSW, tak też wagi hakowe obsługuje się za pomocą bezprzewodowego pilota. Dzięki temu funkcje ważenia można zmieniać z różnej odległości, nie stojąc bezpośrednio przy panelu obsługi. W zależności od modelu, posiadamy piloty z zasięgiem nawet do 200 metrów.

Dostępne wagi dźwigowe wyposażone zostały w górną szeklę lub karabińczyk. Zapewnia to bezpieczne zawieszenie sprzętu pod sufitem lub zaczepienie go np. o dźwig. Obrotowy, wytrzymały hak karabinkowy ułatwia zawieszanie towaru.

Wszystkie oferowane w sklepie internetowym wagi są wykonane z trwałych materiałów, co ma wpływ na ich solidność. Kompaktowa budowa oraz zasilanie bateryjne pozwalają wygodnie je przenosić i eksploatować w terenie. Mając do dyspozycji takie sprzęty warto postawić na wysokiej jakości asortyment od Steinberg Systems, i to w atrakcyjnej cenie!

Profesjonalne wagi elektroniczne do codziennego użytku

Systematyczne badania, testy i konsultacje z klientami sprawiły, że staliśmy się wiodącym producentem branży oferującej wagi elektroniczne. Ale nie tylko tego typu urządzenia poddawane są surowym sprawdzianom wytrzymałościowym. Wszystkie nasze urządzenia, takie jak np. elementy wyposażenia gastronomii Royal Catering oraz wyciągarki MSW, zanim trafią do sprzedaży, muszą przejść rygorystyczną weryfikację jakości.

Posiadamy szeroki asortyment wag hakowych. Możliwy jest dobór nie tylko koloru, ale także maksymalnego udźwigu (od kilku kilogramów do kilkunastu ton), rodzaju wyświetlacza (LED lub LCD) czy dodatkowych funkcji. Dzięki temu internetowy sklep expondo.pl stwarza idealną okazję pozwalającą dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Wagi hakowe Steinberg Systems wykonane zostały z solidnego aluminium odlewanego ciśnieniowo (obudowa) i inoxu (hak, szekla i karabińczyk). Warto wspomnieć, że ze stali nierdzewnej zrobione są również nasze meble gastronomiczne od Royal Catering. Zastosowane materiały wpływają na trwałość i długą żywotność elementów wag wiszących. Dlatego doskonale sprawdzą się podczas pracy przemysłowej. Nadają się do ważenia ciężkich przedmiotów na budowie, w magazynach, kopalniach itp.

W zależności od modelu, wagi dźwigowe zasilane są bateriami lub poprzez zasilacz. Sklep expondo.pl to dobry wybór dla każdego kto szuka sprzętu, który szybko i dokładnie określi ciężar różnych przedmiotów. Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne wagi Steinberg Systems wyposażone w innowacyjną technologię, o wytrzymałej konstrukcji i co ważne, w przystępnej, atrakcyjnej cenie.