Produkt: EX10200035

|

Model: TNS003D-O

Waga licząca - 3 kg / 1 g - legalizacja

949,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Legalizacja i certyfikat kalibracji – możliwość wykorzystania w handlu
  • Funkcjonalność – opcje zapisywania (do 250 artykułów), tarowania
  • Precyzja pomiaru – do 1 g przy 3 kg
  • Czytelny panel sterowania – wyświetlacz LED z cyframi o wysokości 14 mm
  • Mobilność – zasilanie bateryjne (do 40 h)

OPIS PRODUKTU

Waga licząca - 3 kg / 1 g

Urządzenie od TEM zostało zaprojektowane do ważenia przedmiotów, materiałów lub składników w zakresie do 3 kg. Waga licząca z legalizacją znajdzie zastosowanie w branży spożywczej, ośrodkach badawczych. Model TNS003D-O pracuje z dokładnością do 1 g.

Waga sklepowa z wyświetlaczem LED od TEM – opis

Solidna konstrukcja umożliwia dokładne oraz sprawne ważenie przedmiotów o większych gabarytach. Wysokiej jakości materiały są odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Precyzja wagi do 1 g pozwala rejestrować zmiany ciężaru oraz jest jedynym z warunków otrzymania legalizacji. Zakres ważenia sprzętu od TEM wynosi do 3 kg, dzięki czemu ustalisz masę zarówno niewielkich artykułów, jak i cięższych produktów. Podziałka wagi wynosi 3000.

Czytelny wyświetlacz LED sprawia, że szybko i łatwo odczytasz wynik (wysokość cyfr 14 mm). Ponadto model TNS003D-O posiada intuicyjny panel sterowania pozwala na proste wybieranie opcji. Klawiatura membranowa ma przyciski opatrzone czytelnymi symbolami. O wyborze konkretnych opcji informują kontrolki LED.

Ważenie towaru i określanie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymagają ścisłego przestrzegania norm precyzji ustalonych przez upoważnione organy. Dlatego oferowana waga spożywcza została certyfikowana i zalegalizowana po rygorystycznych testach. Legalizację poświadcza znak M (czarna litera wpisana w zielony kwadrat) znajdujący się na tabliczce znamionowej. Urządzenie jest dostarczane z Deklaracją zgodności UE i unikalnym numerem seryjnym. Posiada certyfikaty CE i OIML. UWAGA: jedynie wagi legalizowane są dopuszczone do oficjalnego użytku w handlu. Eksploatacja wag bez legalizacji podlega wysokim grzywnom. W razie wątpliwości należy skontaktować się z odpowiednią instytucją lub serwisem w celu potwierdzenia legalizacji.

Funkcje dodatkowe są bardzo użyteczne i wpływają na wygodę eksploatacji wagi liczącej. Opcja zliczania umożliwia szybkie sprawdzenie liczby położonych na wadze produktów. Model TNS003D-O pozwala również na tarowanie oraz zapisywanie danych. W pamięci możesz przechować do 250 produktów (do 8 dostępnych za pomocą przycisków P1-P8).

Wagę liczącą marki TEM zaprojektowano do profesjonalnej eksploatacji w branży handlowej. Model TNS003D-O dzięki solidnej konstrukcji charakteryzuje się długą żywotnością. Przeznaczony jest do ważenia towarów o masie całkowitej do 3 kg.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie