Wagi liczące

Zainspiruj się blogiem expondo

Nasze wagi liczące bardzo dobrze sprawdzają się w różnych branżach: handlowej, rzemieślniczej, produkcyjnej itp. Artykuły Steinberg, znajdujące się w tej kategorii, wyposażone zostały w dodatkowe funkcje, np. liczenie sztuk. Często wykorzystywane są również jako pomoc podczas inwentaryzacji w sklepie, magazynie, biurze itp.

Tym, co wyróżnia wagi liczące Steinberg, jest innowacyjna technologia i konstrukcja z wytrzymałych komponentów. Szalka wykonana została ze stali nierdzewnej – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i rdzę. Dzięki temu powierzchnię ważącą łatwo umyć. Podstawa posiada klawiaturę zabezpieczoną przed wodą, smarem i tłuszczem.

Wygodne, szybkie i dokładne ważenie ze Steinberg Systems

W sklepie Expondo dostępne są też inne rodzaje wag od Steinberg Systems. Potrzebujesz zważyć wielkogabarytowe przedmioty, np. worki z ziemią, węglem, gruzem? Sprawdź nasze wagi hakowe i wiszące. A może interesuje Cię bardzo dokładne określanie masy złota, srebra, substancji chemicznych? Zobacz bogatą ofertę wag precyzyjnych oraz laboratoryjnych.

Steinberg posiada ogromny wybór różnych modeli wag, w tym także wersje magazynowe oraz platformowe. Doskonale sprawdzają się one przy ważeniu dużych produktów. Urządzenia są niezastąpionym narzędziem w magazynach, warsztatach, na budowie itp.

Wszystkie wymienione typy wag znajdziesz w sklepie internetowym expondo.pl. Cały nasz asortyment poddawany jest licznym testom po to, aby do klientów trafiły najwyższej jakości produkty. Dzięki temu masz do dyspozycji profesjonalny sprzęt, dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wagi liczące – niezastąpiona pomoc za rozsądną cenę

Steinberg Systems na każdym kroku stara się ułatwić pracę swoim klientom. Dlatego też oferowane wagi liczące wyposażyliśmy w pomocnicze funkcje, intuicyjne panele sterowania, wyraźnie podpisane przyciski i czytelne wyświetlacze. Wymienione cechy mają duży wpływ na komfortową obsługę.

Zliczanie sztuk to niezastąpiona opcja w wagach Steinberg. Umożliwia wygodne sprawdzanie liczby małych elementów (o tej samej wadze) znajdujących się na szalce: od gwoździ, nakrętek po orzechy, cukierki itd. Opcja ta przyśpiesza pracę np. podczas inwentaryzacji w sklepie lub warsztacie.

Kolejną zaletą wag liczących jest ich konstrukcja. Urządzenia Steinberg wyposażone są w wyraźne wyświetlacze, które pokazują m.in. wagę, wagę jednostkową i liczbę sztuk. W ten sposób operator ma wszystkie ważne parametry podane od razu.

Wagi liczące działają na akumulator lub zasilacz, co zwiększa ich możliwości eksploatacji. Są gotowe do pracy zarówno podłączone do prądu, jak i bez niego. Wbudowany w wagę akumulator pozwala pracować na środku magazynu, targu czy w innym miejscu.

Steinberg Systems, jako marka z wieloletnim doświadczeniem, zwraca uwagę na materiały używane do budowy wag liczących. Szalka wykonana została ze stali nierdzewnej, a podstawa z wytrzymałego tworzywa. Dzięki temu powierzchnia ważąca odporna jest na obicia, zarysowania, korozję – a jednocześnie prosto ją utrzymać w czystości. Stal szlachetna to sprawdzony surowiec, który wykorzystuje się także przy produkcji sprzętu od Royal Catering (np. bemarów i elektrycznych grilli rolkowych).