Produkt: EX10050423

|

Model: ULX-DRY TT

Elektryczna suszarka na pranie - 8 prętów grzewczych

359,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Szybkość – w krótkim czasie suszy pranie do 55°C na 8 prętach grzewczych
  • Energooszczędność – przy mocy 120 W jest znacznie wydajniejsza niż klasyczna suszarka bębnowa i może być używana bez prądu w wysokich temperaturach
  • Odporność – wzmocniona konstrukcja aluminiowa wytrzymuje do 10 kg (około 20 T-shirtów) ze stabilnym, antypoślizgowym stojakiem
  • Praktyczność – składana, a tym samym zajmuje mało miejsca do przechowywania
  • Cicha praca – działanie przy 8 dB poza ludzką percepcją
  • Prostota – w pełni zmontowana w momencie dostawy: wystarczy rozłożyć i podłączyć do sieci

OPIS PRODUKTU

Elektryczna suszarka na pranie dla fryzjerów, gabinetów kosmetycznych i gospodarstw domowych

Energooszczędne i szybkie suszenie ręczników lub dżinsów nawet zimą? Nie ma problemu z elektryczną suszarką na pranie marki ulsonix! Na 8 prętach grzewczych możesz rozwiesić do 10 kg świeżo wypranych tekstyliów. Dzięki równomiernemu dostarczaniu ciepła do 55°C Twoje pranie schnie szybciej niż na powietrzu. Zużywa jednocześnie znacznie mniej energii elektrycznej niż w konwencjonalnej suszarce. Jest to optymalny kompromis między świadomością ekologiczną a zarządzaniem czasem w salonach fryzjerskich, kosmetycznych lub w domu.

Składana, cicha i bezpieczna: suszarka na pranie elektryczna marki ulsonix!

Dzięki mocy wyjściowej 120 W podgrzewana suszarka na pranie działa znacznie wydajniej energetycznie niż klasyczna suszarka. Przy wysokich temperaturach można z niej korzystać też bez prądu. Wstępnie zmontowane urządzenie łatwo rozłożysz. Zawsze jest ono bezpieczne, stabilne i nie ślizga się.

Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć elektryczną suszarkę na pranie do sieci za pomocą kabla o długości 1,4 m. Lampka kontrolna informuje o stanie pracy. Tylko 8 dB sprawia, że suszarka do bielizny elektryczna jest niezwykle cicha i niesłyszalna dla ludzkiego ucha. Gdy wszystko wyschnie, w kilku prostych krokach złóż suszarkę elektryczną do ubrań, a następnie schowaj, aby zaoszczędzić miejsce.

Solidna aluminiowa konstrukcja, z wzmocnioną dodatkowo częścią, zapewnia długą żywotność sprzętu. Zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje jednocześnie bezpieczne użytkowanie i długotrwałą funkcjonalność. Dzięki klasie ochrony IPX1 elektryczna suszarka na pranie jest również chroniona przed pionowo spadającymi kroplami wody.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie