Wyposażenie hoteli

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w użytku np. w hotelach, pensjonatach, hostelach, domach wczasowych oraz innych firmach prowadzących usługi noclegowe. Proponowany sprzęt charakteryzuje się zastosowaniem praktycznych rozwiązań, sprawiających, że pobyt gości jest bardziej komfortowy, a praca personelu łatwiejsza. Artykuły dostępne na naszej stronie zostały wykonane na podstawie starannie przemyślanych projektów i z solidnych materiałów.

Wielu profesjonalistów z branży HoReCa doceniło już wyposażenie marki Royal Catering, ponieważ zdaje ono egzamin w dużych hotelowych kuchniach, przedsiębiorstwach cateringowych oraz gospodarstwach agroturystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dedykowaną specjalnie hotelarstwu, w której znajdują się m.in. umywalki włączane kolanem, wózki na pranie i urządzenia do czyszczenia butów.

Solidność i trwałość

Nikogo nie trzeba przekonywać, że hotelarstwo jest branżą o szczególnych wymaganiach dotyczących trwałości wyposażenia. Przedmioty eksploatowane przez gości codziennie, w sposób regularny muszą odznaczać się podwyższoną odpornością na zużycie. Tę cechę posiadają produkty marek Royal Catering i Singercon. Wykonane z solidnych materiałów (w tym odpornej na korozję stali szlachetnej) pozwalają długo cieszyć się niezawodnością oraz estetycznym, klasycznym wyglądem. Dzięki uniwersalnemu designowi sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Jednym z praktycznych rozwiązań, które proponujemy, jest urządzenie do czyszczenia butów. Tego rodzaju maszyny doskonale zdają egzamin w miejscach, gdzie goście mogą wyczyścić obuwie np. przed uczestnictwem w bankiecie lub po spacerze. Pucybuty elektryczne zapewniają nie tylko usuwanie zabrudzeń, ale również pastowanie.

Prostota i higiena

Sklep expondo.pl proponuje produkty usprawniające codzienną pracę zawodowcom z różnych branż. Projektanci naszych artykułów rozumieją także potrzeby hotelarzy działających zarówno w małych, jak i dużych firmach. Jednymi z najbardziej docenionych sprzętów są wózki na pranie (do przewożenia ręczników, poszewek, firan) i wózki platformowe, idealne w transportowaniu np. pościeli, a także stojaki bagażowe. Wspomniane wyposażenie dobrze służy zachowaniu higieny oraz porządku w pokojach i łazienkach hotelowych.

Wszystkie urządzenia, a także akcesoria dostępne na naszej stronie internetowej doskonale sprawdzają się w profesjonalnym użytku. Jako sklep działający na rynku od wielu lat staramy się optymalnie dopasować asortyment do potrzeb klientów. Stale go rozwijamy poprzez np. rozbudowę oferty dla hotelarstwa oraz punktów spa & wellness.