Produkt: EX10050304

|

Model: ULX-GB19

Kosz na śmieci z pedałem - 70 l - stal malowana proszkowo

1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – pojemność 70 l idealna do łazienek, kuchni lub małych pomieszczeń
  • Solidność – konstrukcja ze stali malowanej proszkowo i doskonałe wykonanie zapewniają wieloletnią trwałość kosza
  • Praktyczny – kosz z wytłaczanym pedałem można łatwo otworzyć nogą
  • Higieniczność – powierzchnia ze stali malowanej proszkowo jest łatwa do umycia, a bezdotykowy mechanizm otwierania zapewnia czystość podczas wyrzucania śmieci
  • Stylowy – szara powierzchnia pasuje do każdego wnętrza

OPIS PRODUKTU

Pojemny kosza na śmieci z pedałem jest bardzo praktyczny!

Nie zawsze masz wolne ręce, gdy chcesz coś wyrzucić. Dlatego kosz na śmieci z pedałem ULX-GB19 marki ulsonix można wygodnie otworzyć i zamknąć za pomocą nogi. Ten sprawdzony mechanizm jest nie tylko komfortowy w obsłudze, ale i bezkontaktowy. Jednym ruchem nogi unikasz bezpośredniego kontaktu z koszem na odpadki. Wyrzucanie śmieci staje się higieniczne!

Kosz na śmieci o pojemności 70 l

Ty i Twoi goście możecie bezpiecznie i dyskretnie wyrzucać nieczystości do kosza na śmieci. Wieko nie tylko ukrywa zawartość pojemnika, ale i blokuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki nożnemu wytłaczanemu pedałowi możesz wygodnie i bezpiecznie otwierać oraz zamykać kosz łazienkowy. Twoje dłonie pozostaną higienicznie czyste, ponieważ nie będą miały bezpośredniego kontaktu ze śmietnikiem. Z kolei antypoślizgowa podstawa gwarantuje stabilność.

Kosz na śmieci z pedałem został wykonany ze stali malowanej proszkowo. Materiał zachwyca łatwą w czyszczeniu szarą powierzchnią, a także niezwykłą solidnością i trwałością. Stal nie wykazuje prawie żadnych oznak zużycia oraz intensywnego użytkowania. W ten sposób stylowy i praktyczny kosz na śmieci z pedałem sprawdzi się jako pojemnik na odpady przez długie lata.

Kanciasty kształt i subtelny design dają produktowi nierzucający się w oczy wygląd, co podkreśla jego funkcjonalność. W efekcie można go dyskretnie postawić i nadal będzie dobrze widoczny w każdym pomieszczeniu. Kompaktowa budowa i pojemność 70 l sprawiają, że kosz idealnie nadaje się do małych pokoi, łazienek, kuchni czy biur.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA