Kosze na śmieci

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 86 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 4

Kosze na śmieci marki Fromm & Starck to praktyczny element wyposażenia, który znajdzie zastosowanie w branży hotelarskiej, a także w biurach oraz gabinetach. Z ich pomocą utrzymanie czystości w pomieszczeniu staje się o wiele prostsze. Wykorzystanie czujnika ruchu sprawi, że klapa sama się uniesie bez konieczności jej dotykania.

Wysoka jakość pojemników na śmieci z oferty expondo.pl to zasługa wykorzystanych materiałów. Stal nierdzewna i wytrzymały polipropylen gwarantują, że prezentowane produkty posłużą przez lata, a nowoczesny design zapewnia atrakcyjny wygląd koszy.

Nowoczesność i bezdotykowa obsługa koszy na śmieci

Produkty marki Fromm & Starck wyposażono w praktyczne czujniki ruchu, które odpowiadają za automatyczne otwieranie klap. Uruchamiają się, gdy w niewielkiej odległości wykryje czyjąś obecność. Rozwiązanie to nie tylko sprawia, że sprzątanie w biurze czy hotelu staje się wygodne, ale przede wszystkim zmniejsza ryzyko roznoszenia szkodliwych bakterii.

Kosze na śmieci są zasilane przez baterie Mingon AA / LR6, dzięki czemu produkty można wygodnie przenieść według uznania. Ich niewielka waga i rozmiary również wpływają na łatwą mobilność pojemników.

Różnorodność pojemników na odpadki

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz kosze z wewnętrznym zbiornikiem. Zamontowany uchwyt umożliwi wygodne wyciągnięcie pojemnika, aby wysypać odpadki do kontenerów na śmiecie. Element wykonano z wytrzymałego polipropylenu odpornego na większość uszkodzeń.

Na expondo.pl dostępne są również kosze z dołączonymi do zestawu pierścieniami do worków na śmieci. Z ich pomocą zamocujesz nawet dwa worki do jednego pojemnika. Znacznie ułatwi to segregację odpadków w miejscu pracy bez konieczności kupowania dwóch kubłów.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do utrzymania czystości w swoim hotelu czy pensjonacie? Sprawdź naszą ofertę praktycznych wózków do sprzątania oraz stacji parowych marki Bredeco.