(1) Ocena

Produkt: EX10250478

|

Model: UNI_HEATER_04

Grzejnik na podczerwień - 2000 W - stojący

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Oszczędność energii – element grzewczy szybko zapewnia żądaną temperaturę
  • Mobilność – lekka i przenośna konstrukcja zapewnia elastyczne zastosowanie
  • Regulacja – trzy poziomy grzania, moc 650 / 1350 / 2000 W
  • Długa żywotność – czas pracy grzałki do 5000 godzin
  • Stabilność – duża podstawa, na której wspiera się grzejnik

OPIS PRODUKTU

Grzejnik na podczerwień - tarasowy - 2000 W

Kiedy temperatura spada na tarasie restauracji lub na straganie, grzejnik na podczerwień zapewni ciepło, dzięki któremu goście zechcą zostać dłużej. Urządzenie tworzy przytulną atmosferę idealną do spotkań i rozmów przy drinku na świeżym powietrzu.

Grzejnik tarasowy na podczerwień do zastosowań gastronomicznych

Dzięki grzejnikowi tarasowemu na podczerwień UNI_HEATER_04 marki Uniprodo, eksperta w dziedzinie zaopatrzenia hoteli, stworzysz ciepłą oazę tam, gdzie Twoi goście tego potrzebują. Daszek w kształcie grzyba nie tylko bardzo skutecznie i energooszczędnie rozprowadza ciepło generowane przez podczerwień, ale także ogrzewa ludzi i przedmioty w pobliżu. Wysokość grzejnika tarasowego ustawisz w zakresie od 1,8 do 2,1 m. Możesz dodatkowo regulować ciepło, wybierając między mocą grzewczą 650, 1350 lub 2000 W. Grzejnik na podczerwień bardzo szybko osiąga żądaną temperaturę i można go dostosować do każdej sytuacji i efektywnie wykorzystać.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego grzejnika tarasowego na podczerwień jest wyjątkowo mocna. Szeroka podstawa zapewnia niezbędną stabilność, dzięki czemu sprzęt stoi bezpiecznie na równych powierzchniach. Klasa ochrony IP34 grzejnika tarasowego sprawia, że może być używany również na zewnątrz, ale należy go chronić przed deszczem. Promiennik podczerwieni jest zasilany napięciem 230 V, a do pracy wygodnie go włączysz i wyłączysz za pomocą przełącznika pociąganego. Elementy grzejne mają żywotność do 5000 godzin, dzięki czemu tarasowy grzejnik na podczerwień zapewnia przyjemne ciepło przez długi czas.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

The experience of ordering and delivery were excellent....The 2000 W heater worked very well at first but two months ago the fuse in the plug went on fire and the heater has not worked since ...up to then it only had occasional use..The heat melted the plug's surrounding plastic BUT it did not cause damage to the house or surrounding property...Our electricity is the same as all British Standard.....J.L