W obniżonej cenie
Liczba opinii: (5)

Pawilon ogrodowy - okrągły - czerwone wino

1049,00 zł 1149,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10250050

|

Model : UNI_PERGOLA_3.5RR

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1149,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 25 kwietnia
Kluczowe informacje
  • Elegancja – stylowa, okrągła altana z zadaszeniem oraz zasłonami w kolorze czerwonego wina
  • Relaks – świetne miejsce na spędzanie czasu wolnego, imprezę lub wypoczynek na plaży
  • Ochrona – mocny poliester osłania słońca
  • Solidność – wytrzymała stal malowana proszkowo odporna na zużycie
  • Prosty montaż – wszelkie niezbędne akcesoria oraz szczegółowa instrukcja w zestawie
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.6

Na podstawie 5 opinii

Sortuj według :

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Flaga

Szybka dostawa, dobra jakość, wszystko w porządku.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo Finland

Pawilon

Poprzednie recenzje Peru na temat Zielonego Pawilonu: To była moja wina, że dach przeciekał. To sprawia, że woda pada. W przeciwnym razie czas na Hepponen Paviljonki.

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon Germany

Świetnie - ale montaż...

Zapisuję tutaj swoje pierwsze wrażenia z pergoli.Po obejrzeniu kilku pergoli i przeczytaniu recenzji świadomie zdecydowałem się na ten model, który jest nieco droższy od modeli porównawczych. Dostawa była bardzo szybka, a po rozpakowaniu wszystkie części określone w opisie już tam były.Montaż: Odejmę tutaj pół gwiazdki, bo instrukcja montażu to coś dla królów puzzli. Chociaż wszystkie części i kolejność są opisane, rysunki są po prostu okropne i poza samymi rysunkami nie ma żadnego dalszego opisu. Ponadto stosuje się całą gamę śrub o różnych długościach, z których niektóre różnią się długością jedynie o kilka milimetrów. Wszystkie śruby i inne drobne elementy montażowe są przechowywane w torbie - luzem! Przede wszystkim oznacza to dokładne sortowanie małych części. W przeciwnym razie komuś takiemu jak ja zdarza się, że śruby są wkręcone na niewłaściwą długość i ostatecznie trzeba je ponownie wykręcić, po prostu dlatego, że nie przyjrzałeś się uważnie. Irytujący! Na szczęście zdarza się to tylko raz. Jeśli wszystko jest ustawione prawidłowo, masz ciszę i spokój. Materiał: Dobry! Wszystkie części wydają się solidne. To, co szczególnie przykuło moją uwagę, to powłoka. Nawet przy wkręcaniu śrubek, gdy część powierzchni jest od czasu do czasu „drapana”, pozostaje ona nienaruszona, nie odsłaniając metalu pod spodem. Dlatego ryzyko rdzy jest niewielkie. Powłoka wydaje mi się dość gruba. Widziałem coś innego. Okładki: Dobrze! Wytrzymały materiał z własną powłoką. Pierwsze wrażenie jest naprawdę OK. Czas pokaże, czy materiał pozostanie w takim stanie przez całe lato. Odezwę się Ogólne wrażenia po montażu: Bardzo dobre. Moja żona i ja naprawdę nam się podobało, nawet jeśli konfiguracja była nieco denerwująca z powodu kiepskiego opisu. Całość sprawia wartościowe i solidne wrażenie. Część znacznie usprawniła nasz ogród. Jak powiedziałem mojej żonie, „czynnik zabawy” w naszym ogrodzie znacznie wzrósł. Czas pokaże, czy za rok nadal będziemy tak entuzjastycznie nastawieni. Ale jak na razie - świetnie. Nie żałuje zakupu.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Germany

Wiosenne przebudzenie

Najlepszy pod względem dostawy. Paczka dotarła 2 dni po złożeniu zamówienia. Wszystkie części zostały sprawdzone, wszystko było na miejscu, a wszystkie małe części zostały dostarczone w opakowaniu i przydzielone. Nie może być lepiej. Jeszcze się nie rozstawiliśmy, bo pogoda jeszcze na to nie pozwala. Chcielibyśmy wkrótce do tego wrócić ponownie. Ale przede wszystkim... dziękuję za szybką obsługę.

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano na Amazon United Kingdom

Głowa smażona na budynku

Najpierw najważniejsze rzeczy. Budowanie tego było koszmarem. Wszystko wydawało się całkiem proste, ale będziesz musiał położyć jeden z elementów do góry nogami i sprawić, by jeden element był niesymetryczny z resztą. Po złożeniu okrągłej górnej części dachu całość wydaje się bardzo prosta. Istnieją dwa rodzaje elementów do złożenia, jeden jest oznaczony jako 3, drugi jest oznaczony jako 4. Jedna krawędź każdego z nich jest zakrzywiona, aby pasowała do rurki, druga krawędź jest prosta w miejscu, w którym łączy się 3 i 4, jest tam małe kółko i wspornik do słupków dachowych pośrodku 3 i 4. Z wyjątkiem....kiedy dojdziesz do ostatniego elementu to nie działa, jest brak symetrii. Spędziłem ponad godzinę, próbując ustalić, gdzie popełniłem błąd, ale w końcu się poddałem i po prostu odłożyłem ostatni element do góry nogami. Na szczęście nie miało to żadnego wpływu na resztę kompilacji. Dach nadal stoi, a zasłony nadal mogą wisieć i przesuwać się dobrze. Z powodu tego zamieszania zbudowanie wystarczająco podstawowej struktury zajęło po prostu absurdalnie dużo czasu. Zamieściłem zdjęcia, które będą miały sens dla każdego, kto spróbuje zbudować taki egzemplarz. Przyszedł w dwóch pudełkach, jedno pudełko nosiło wszelkie oznaki przepakowania, wyglądało na to, że było to drugie opakowanie lub zwrot. Drugie pudełko było w porządku, cała zawartość wyglądała na nową i nietkniętą. Jeden z elementów był pogięty, co widać na załączonych zdjęciach. Domyślam się, że ktoś miał to przede mną i usmażył sobie głowę w związku z problemem odwróconej części i odesłał mnie po tym, jak zachował się nieostrożnie i zgiął jeden kawałek. To ładna altana, to markiza przeciwsłoneczna, dach nie jest wodoodporny, padał deszcz To pierwsza wycieczka i ulewny deszcz będzie przechodził w postaci mgły, z okazjonalnymi kroplami. Mam zamiar kupić impregnat i zabezpieczyć dach, żeby był suchszy pod spodem. Altana jest wykonana z wytrzymałego metalu, ale nie jest zbyt stabilna, wolnostojąca, dlatego będziesz musiał skorzystać z linek paracordowych i kołków uziemiających. Nasz stoi na tarasie, więc nogi są przykręcone, a para-cord poprowadziłem od góry do otaczającego ogrodzenia i jest stabilny. Altanka jest przeznaczona do sporadycznego użytku, ale nie można jej rozebrać i w pośpiechu złożyć z powrotem. Zobaczę, czy uda mi się w przyszłości kupić nowe pokrycie dachowe. Na początku lata altana będzie musiała zostać podniesiona do góry, a pod koniec lata w dół. Pokrycie dachowe można łatwo zdjąć i przechowywać, gdy nie będzie już gotowe można go używać przez jakiś czas, aby uchronić go przed warunkami atmosferycznymi i bałaganem ptaków. To ładna altana i za tę cenę jestem z niej zadowolony, idealnie pasuje do mojego tarasu i wokół naszej wanny z hydromasażem, ale wymaga na to trochę czasu Pierwsza konstrukcja i będzie wymagała dobrej opieki, aby przetrwała dłużej niż kilka lat.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty