Pawilony ogrodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Organizując spotkania i przyjęcia w przydomowym ogródku, warto zaopatrzyć się w sprzęt, który ochroni wszystkich gości przed intensywnym słońcem czy deszczem. Przy dużej liczbie zaproszonych osób zwykły parasol ogrodowy może nie wystarczyć. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, marka Uniprodo stworzyła idealne rozwiązanie.

Za sprawą eleganckich pawilonów oraz pergoli ogrodowych będziesz w stanie nie tylko zapewnić osłonę przed deszczem czy słońcem, ale i zadbać o atrakcyjny wygląd swojego podwórka. Produkty stanowią również świetne wyposażenie restauracji czy hoteli organizujących przyjęcia w plenerze. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi elementami wyposażenia ogrodu marki Uniprodo. W sklepie expondo.pl znajdziesz m.in. parasole i meble ogrodowe oraz lampy owadobójcze.

Okrągłe i prostokątne pawilony ogrodowe Uniprodo

Z pawilonami ogrodowymi niemieckiej marki Uniprodo będziesz w stanie zorganizować garden party dla wielu osób. Dysponujemy modelami zaprojektowanymi na planie koła, kwadratu oraz prostokąta o różnych wymiarach. Ponadto szeroka gama kolorów pozwala na dobranie odpowiedniego baldachimu do Twojego ogrodu. Znajdziesz też warianty, których nogi ozdobione ornamentami przypominającymi liście. Z kolei w okrągłych pawilonach zastosowano specjalne płachty służące do zasłonięcia wnętrza w przypadku silnego wiatru.

Pokrycia wykonano z wysokiej jakości poliestru o dużej gęstości. Nałożono na nie dodatkową warstwę nieprzepuszczającą wody. Dzięki temu materiał chroni zarówno przed deszczem, jak i szkodliwymi promieniami UV. Do stworzenia ram wykorzystano stal cenioną ze względu na swoją wytrzymałość na zużycie. Malowanie metodą proszkową poprawia trwałość pawilonów. Farba nałożona w ten sposób nie tylko jest odporna na łuszczenie, ale i wygląda elegancko. Ponadto na ramach można zawiesić dodatkowe ozdoby np. doniczki z kwiatami. Montaż został szczegółowo opisany w instrukcji, więc nie stanowi on problemu. Wszystkie akcesoria do złożenia pawilonów ogrodowych są zawarte w zestawach.

Eleganckie pergole ogrodowe Uniprodo

Pergole ogrodowe marki Uniprodo pozwolą zorganizować niezapomniane spotkanie na świeżym powietrzu. Podobnie jak w przypadku pawilonów, tutaj też masz do wyboru modele w wielu różnych kolorach oraz rozmiarach. Altany postawisz zarówno na środku ogrodu, jak i przy ścianie budynku. Dzięki temu możesz je zamontować zaraz przy drzwiach balkonowych prowadzących na dwór. Sprawdzą się też przed wejściami restauracji czy kawiarni.

Do stworzenia pokryć pergoli również zastosowano bardzo gęsty poliester z dodatkową warstwą ochronną. Nie musisz się więc martwić intensywnym słońcem czy opadami deszczu. Stalowa rama gwarantuje stabilność konstrukcji. Pomalowano ją metodą proszkową zwiększającą odporność na zużycie. Specjalne otwory montażowe w nogach pozwalają na przymocowanie altany ogrodowej do podłoża. Ponadto na ramie zawiesisz lampki, kwiaty i inne dekoracje w celu stworzenia romantycznego nastroju.

Szukasz miejsca na zorganizowanie przyjęcia? Zrób je w swoim ogródku dzięki pawilonom i pergolom marki Uniprodo. Atrakcyjny design oraz solidne konstrukcje z pewnością przypadną do gustu miłośnikom spędzania czasu wolnego na zewnątrz. Nie czekaj i złóż zamówienie w sklepie expondo.pl.