Nowy

Produkt: EX10250658

|

Model: UNI_TS_001

Piec namiotowy - czarny - składany - 460 x 280 x 231 mm - stal węglowa

959,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Mobilność – łatwy w transporcie dzięki składanym nogom, wyjmowanym elementom i kompaktowym wymiarom
  • Wszechstronność – idealny do ogrzewania, gotowania i pieczenia
  • Bezpieczeństwo – z doskonałymi uszczelnieniami, kominami i ochroną przed iskrami
  • Regulacja – z klapą kominową do kontroli temperatury
  • Wysoka jakość – wykonany z wytrzymałej i odpornej na korozję stali węglowej

OPIS PRODUKTU

Na łonie natury jak w domu: Twój piec namiotowy do ogrzewania i gotowania

Uwielbiasz spędzać czas na łonie natury dopóki nie zmarzniesz? W takim razie piec namiotowy od Uniprodo jest właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy łowisz ryby, biwakujesz czy polujesz – z piecykiem namiotowym zapewniasz ciepło i zawsze masz przy sobie mobilną płytę grzejną. Dzięki dostarczonym rurom kominowym możesz w mgnieniu oka zamienić urządzenie w komin do swojego ognioodpornego namiotu. Możesz też rozgrzać swoich gości na przyjęciu w ogrodzie i jednocześnie poczęstować ich pysznymi daniami z grilla.

Mobilny piecyk kempingowy ze składanymi nogami

Wszechstronny piec namiotowy ma płaską powierzchnię, która umożliwia wygodne gotowanie na świeżym powietrzu. Opalasz go drewnem. Kompaktowe wymiary, odłączane części i składane nogi ułatwiają transport oraz przechowywanie. Sprawiają, że piecyk namiotowy na drewno jest idealny w podróży. 

Zadbano również o bezpieczeństwo. Zakres dostawy obejmuje 5 rur kominowych. Możesz je zamontować w zaledwie kilku prostych krokach, a tym samym niezawodnie odprowadzać dym. Ponadto piec namiotowy ma osłonę przed iskrami. Uniprodo stawia na doskonałe wykonanie i materiały odporne na ciepło. Sprzęt zrobiono z wytrzymałej stali węglowej. Materiał jest odporny na korozję i bardzo dobrze przewodzi ciepło. Wysokiej jakości uszczelka gwarantuje, że możesz cieszyć się przytulnym ciepłem bez dymienia. Grubość materiału pieca wynosi 1,2 mm, a komin 0,4 mm.

Dodatkowo: w porównaniu z konwencjonalnymi modelami piecyk kempingowy na drewno wyposażono w klapę kominową i okno odporne na ciepło. Za pomocą klapy możesz ręcznie regulować ciepło i czas palenia w piecu. Ze specjalnym oknem zawsze masz oko na wnętrze pieca namiotowego.

DANE TECHNICZNE