Produkt: EX10280072

|

Model: WIE-SFE-500

Elektryzator do pastucha elektrycznego - 0,5 J - 10 km

879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – dla ogrodzeń pastwisk o długości 10 km
  • Wydajność – energii rozładowania na poziomie 0,5 J
  • Energooszczędność – zintegrowany panel słoneczny zasila urządzenie
  • Wytrzymałość – bateria o napięciu 6 V może być używana przez 21 dni na jednym ładowaniu
  • Mobilność – obudowa i uchwyt z tworzywa odpornego na promieniowanie UV ułatwiają przenoszenie urządzenia

OPIS PRODUKTU

Niezawodny elektryzator do ogrodzeń elektrycznych o dł. 10 km

Ogrodzenie pastwiska pozwala bezpiecznie hodować na łące zwierzęta, takie jak konie, krowy, kozy czy owce. Z elektryzatorem solarnym WIE-SFE-500 od Wiesenfield możesz niezawodnie zasilać ogrodzenie elektryczne. Twoje zwierzęta będą tam, gdzie być powinny, a dzikie zwierzęta nie będą im przeszkadzać. Niezawodny elektryzator do pastucha elektrycznego jest niezwykle trwały i energooszczędny za sprawą zintegrowanej baterii oraz zasilania energią słoneczną.

Elektryzator do ogrodzenia elektrycznego z energią wyładowania 0,5 J

Elektryzator na dziki jest wyposażony w baterię 6 V, która niezawodnie zapewnia impuls w ogrodzeniu do 0,5 J. Dodatkowo na urządzeniu zainstalowano panel słoneczny o wymiarach 140 x 160 mm, który zasila całość w słoneczne dni. Oznacza to, że elektryzator do pastucha elektrycznego może zasilać ogrodzenie pastwiska przez maksymalnie 21 dni bez przerwy, aż do ponownego pełnego naładowania baterii. Minimalizuje to czas potrzebny na kontrolę, a wypasane zwierzęta mogą bez obaw pozostać na łące.

Elektryzator dla koni jest wyposażony w przewody uziemiający i połączeniowy, których można użyć do zasilania ogrodzenia. W zależności od rodzaju i wielkości zwierzęcia potrzebne jest napięcie szczytowe od 500 V (dla kur) do 5000 V (dla krów). Elektryzator ogrodzeniowy jest przeznaczony dla zwierząt takich jak krowy, owce, osły, dziki czy świnie. Ogrodzenie chroni pasące się bydło i nie tylko oraz zapobiega przedostawaniu się dzikich zwierząt. Czas trwania impulsów wysokiego napięcia jest tak dobrany, aby zwierzęta cofały się po dotknięciu, ale nie mogły się zranić.

Obudowa elektryzatora wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV. Samo urządzenie jest wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. Bateria wyposażona jest w inteligentny system kontroli, który zapewnia bezpieczną pracę. Ochrona przed przeładowaniem i rozładowaniem stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki kompaktowej konstrukcji i uchwytowi elektryzator do pastucha elektrycznego można w łatwy sposób zainstalować, aby stworzyć ogrodzony teren na pastwisku. Cztery znaki ostrzegawcze zawarte w zestawie zapobiegają wypadkom.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie