Produkt: EX10280173

|

Model: WIE-EF-270

Elektryzator do pastucha elektrycznego - 2 J - 20 km - akumulator 12 V

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – dla ogrodzeń elektrycznych o długości do 20 km
  • Wydajność – chroni zwierzęta energią wyładowania o wartości 2 J
  • Trwałość – stale zasilane zewnętrznym akumulatorem 12 V
  • Bezpieczeństwo – wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego i klasa ochrony IPX6 (ochrona przed kurzem i rozbryzgami wody)
  • Łatwa obsługa – mocowanie w ziemi za pomocą kołków gruntowych lub haczyków do zawieszenia

OPIS PRODUKTU

Niezawodny elektryzator do ogrodzeń do 20 km

Dzięki elektrycznemu ogrodzeniu bezpiecznie zatrzymasz na łące swoje pasące się zwierzęta, takie jak konie, krowy, kozy czy owce. Użyj elektryzatora do pastucha elektrycznego od Wiesenfield, aby zapewnić im ochronę i niezawodnie zasilać ogrodzenie. Twoje zwierzęta pasą się tam, gdzie powinny, a sarny i dziki nie będą im w tym przeszkadzać.

Elektryzator sieciowy na dziki 12 V z energią wyładowania 2 J

Podłącz elektryzator do pastucha elektrycznego do akumulatora 12 V za pomocą dwóch przewodów z zaciskami, aby niezawodnie generować energię wyładowania o wartości 2 J. Pasterz elektryczny jest wyposażony w przewód uziemiający i połączeniowy o długości 93 cm, za pomocą którego zasilisz ogrodzenie. Zapewnia to napięcie szczytowe 8000-10000 V.

Elektryzator do ogrodzenia elektrycznego przeznaczony jest dla krów, owiec, osłów, dzików czy świń. Użyj go do ogrodzeń o długości do 20 km, które zapewnią bezpieczeństwo pasącym się zwierzętom. Po prawidłowym ustawieniu zapobiegnie też przedostawaniu się dzikich zwierząt. Czas trwania impulsów wysokiego napięcia jest tak dobrany, aby zwierzęta odsunęły się po dotknięciu, ale się nie zraniły. Dwa dołączone kołki umożliwiają postawienie urządzenia. Ewentualnie użyj haka, aby zawiesić elektryzator.

Obudowa elektryzatora do pastucha elektrycznego wykonana jest z wytrzymałego i mocnego tworzywa sztucznego. Dzięki klasie ochrony IPX6 jest dobrze chroniony przed kurzem i rozbryzgami wody.

DANE TECHNICZNE