(1) Ocena

Produkt: EX10280170

|

Model: WIE-EF-480

Elektryzator do pastucha elektrycznego - 4.8-5.2 J - 45 km - zasilanie sieciowe 230 V

879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zasięg – dla ogrodzeń elektrycznych o długości do 45 km
  • Wydajność – chroni zwierzęta energią wyładowania o wartości 4.8-5.2 J
  • Trwałość – stale pod napięciem przez zewnętrzne źródło zasilania 230 V i zasilacz sieciowy z 12 V
  • Bezpieczeństwo – wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego i klasa ochrony IPX6 (ochrona przed kurzem i rozbryzgami wody)
  • Łatwa obsługa – mocowanie za pomocą otworów montażowych do zawieszenia

OPIS PRODUKTU

Niezawodny elektryzator do ogrodzeń do 45 km

Dzięki elektrycznemu ogrodzeniu bezpiecznie zatrzymasz na łące swoje pasące się zwierzęta, takie jak konie, krowy, kozy czy owce. Użyj elektryzatora do pastucha elektrycznego od Wiesenfield, aby zapewnić im ochronę i niezawodnie zasilać ogrodzenie. Twoje zwierzęta pasą się tam, gdzie powinny, a sarny i dziki nie będą im w tym przeszkadzać.

Elektryzator sieciowy na dziki 230 V z energią wyładowania 4.8-5.2 J

Podłącz elektryzator do pastucha elektrycznego do źródła zasilania 230 V za pomocą zasilacza sieciowego, aby niezawodnie generować energię wyładowania o wartości 4.8-5.2 J. Alternatywnie jako źródło zasilania użyj akumulatora 12 V. Pasterz elektryczny jest wyposażony w przewód uziemiający i połączeniowy o długości 93 cm, za pomocą którego zasilisz ogrodzenie. Zapewnia to napięcie szczytowe 8000-12000 V.

Elektryzator do ogrodzenia elektrycznego przeznaczony jest dla krów, owiec, osłów, dzików czy świń. Użyj go do ogrodzeń o długości do 45 km, które zapewnią bezpieczeństwo pasącym się zwierzętom. Po prawidłowym ustawieniu zapobiegnie też przedostawaniu się dzikich zwierząt. Czas trwania impulsów wysokiego napięcia jest tak dobrany, aby zwierzęta odsunęły się po dotknięciu, ale się nie zraniły. Dwa otwory montażowe umożliwiają przymocowanie urządzenia do ściany lub drewnianego słupa.

Obudowa elektryzatora do pastucha elektrycznego wykonana jest z wytrzymałego i mocnego tworzywa sztucznego. Dzięki klasie ochrony IPX6 jest dobrze chroniony przed kurzem i rozbryzgami wody.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023