W obniżonej cenie

Produkt: EX18000523

|

Model: WIE-SM-200-SET-2

Mata do stajni - zestaw 15 szt. - z rowkami odwadniającymi - 1830 x 1220 mm - 33.45 m²

6049,00 zł 6479,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6479,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – nadaje się jako wykładzina podłogowa w stajniach dla koni i oborach dla krów
  • Antypoślizgowa – strukturalna powierzchnia zapewnia zwierzętom dobrą przyczepność do podłoża
  • Amortyzacja – materiał o grubości 12 mm absorbuje drgania
  • Higiena – NR, guma z recyklingu są łatwe do czyszczenia
  • Praktyczność – rowki drenażowe od spodu zapewniają niezawodne odprowadzanie wody

OPIS PRODUKTU

Antypoślizgowa, 12-milimetrowa mata do stajni, boksów dla krów i koni

Wysokiej jakości maty do stajni od Wiesenfield służą jako bezpieczna i czysta wykładzina podłogowa również na zewnątrz. Ich długa żywotność oraz łatwe czyszczenie sprawiają, że są idealnym wyborem w nowoczesnych gospodarstwach mleczarskich i stadninach koni.

Wygodny boks dzięki matom legowiskowym od Wiesenfield

Czy to w boksie, na wybiegu, czy na pastwisku – podłoże, po którym chodzą Twoje zwierzęta, musi być odporne na stąpanie i zmienne warunki pogodowe oraz wilgoć. Dzięki tej wysoce funkcjonalnej wykładzinie podłogowej Wiesenfield otrzymujesz łatwą w pielęgnacji i dobrze wentylowaną powierzchnię. Możesz też ograniczyć źródła zagrożeń, takie jak błoto i kałuże.

Zastosowany materiał (NR, guma z recyklingu) jest niezwykle wytrzymały i odporny na rozdarcia. Jego elastyczność i struktura wierzchu zapewniają zwierzętom dobrą przyczepność, a tym samym zapobiegają upadkom. Powierzchnia o grubości 12 mm ma również właściwości termoizolacyjne i zapewnia doskonałą amortyzację wstrząsów. W ten sposób mata dla koni wspiera wyciszanie odgłosów kroków w stajni.

Nasze łatwe w utrzymaniu maty do stajni wspierają higieniczną hodowlę zwierząt

Mata legowiskowa zachwyca praktycznymi rowkami odwadniającymi na spodzie. Pozwala to niezawodnie odprowadzać wilgoć, taką jak mocz lub woda deszczowa. Materiał jest niewrażliwy na ekskrementy i może być używany przez długi czas. Dobra wentylacja i czysta powierzchnia ograniczają namnażanie się patogenów, które mogą atakować kopyta zwierząt. Dlatego mata dla koni jest łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu strumieniem wody. Ponadto jej stosowanie pomaga zmniejszyć ilość śmieci. To nie tylko oszczędza koszty, ale także poprawia klimat wewnątrz stajni dzięki zmniejszonemu narażeniu na kurz.

Ulepsz swoją farmę za pomocą tych przyjaznych dla stawów mat do stajni od Wiesenfield i pomóż utrzymać zwierzęta w dobrym zdrowiu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie