W obniżonej cenie

Produkt: EX10280134

|

Model: WIE-FE-100

Paśnik na siano - dla kóz i owiec - 56 x 39.5 x 60 cm

759,00 zł 839,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 839,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – wykonanie obudowy z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1,5 mm
  • Przestronność – dzięki rozmiarowi 56 x 39.5 x 60 cm idealny do długotrwałego karmienia
  • Wygoda – łatwy do napełnienia dzięki obszernemu otworowi u góry
  • Profesjonalizm – idealny rozmiar siatki umożliwia powolne karmienie kóz i owiec
  • Przyjazny dla środowiska – dzięki długiej żywotności

OPIS PRODUKTU

Paśnik na siano dla kóz i owiec od Wiesenfield

Paśnik na siano marki Wiesenfield służy do karmienia zwierząt bez rozrzucania i marnowania paszy. Zapobiega też spożywaniu mokrego lub zepsutego siana. Ponadto czas przeznaczony na jedzenie zostaje wydłużony, co odpowiada naturalnym zachowaniom kóz i owiec. W efekcie paśnik pomaga zapobiegać kolce, otyłości i cukrzycy. Solidne karmidło jest niezastąpionym sprzętem w każdym gospodarstwie!

Paśnik dla kóz i owiec – oszczędzaj czas i pieniądze

Paśnik do siana o wymiarach 56 x 39.5 x 60 cm można wypełnić dużą ilością paszy. Odporne na warunki atmosferyczne karmidło dla zwierząt zostało wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej o grubości 1,5 mm. Zastosowany materiał jest wyjątkowo wytrzymały, dzięki czemu paśnik można stosować na zewnątrz. Nadaje się też do użytku w zimie.

Mocowanie dzięki hakom jest dziecinnie proste. Podajnik do siana można powiesić na rozmaitych przedmiotach (rurze, drucianej siatce, płocie). Dzięki kompaktowej konstrukcji paśnik zajmuje niewiele miejsca, co zapewnia dużą swobodę ruchu nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Karmidło jest idealne dla kóz i owiec dzięki siatce. Zwierzęta nie mogą wyjąć zbyt dużo siana naraz, a zatem nie będą go rozwlekać po oborze czy zagrodzie. Zanieczyściłoby to paszę i uczyniłoby ją bezużyteczną. Ponadto zwierzęta jedzą wolniej oraz dokładniej przeżuwają, co z kolei jest bardzo korzystne dla ich trawienia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie