W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10280066

|

Model: WIE-NET-14

Siatka na siano - 1500 x 900 mm - oczka 45 x 45 mm - zielona

149,00 zł 159,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 159,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – siatka wykonana z PP o grubości 5 mm o wysokiej wytrzymałości i odporności na promieniowanie UV
  • Pojemność – dzięki rozmiarowi 1500 x 900 mm idealnie nadaje się do długotrwałego karmienia
  • Prostota – bardzo łatwe napełnianie i bezpieczne zamykanie za pomocą liny o długości 3.6 m
  • Profesjonalność – odpowiednie do powolnego karmienia koni dzięki wielkości oczek 45 x 45 mm
  • Przyjazna dla środowiska – długa żywotność pozwala na wielokrotne korzystanie

OPIS PRODUKTU

Siatka na siano dla koni Wiesenfield idealna do powolnego karmienia

Wykorzystaj siatkę na siano WIE-NET-14, aby nakarmić swoje zwierzęta bez rozrzucania i zanieczyszczania pokarmu. Siatka dla koni skutecznie zapobiega spożywaniu mokrego lub zepsutego siana. Ponadto czas potrzebny na jedzenie jest wydłużony i odpowiada naturalnemu zachowaniu żywieniowemu. Produkt zapobiega więc kolkom, otyłości lub cukrzycy. Solidna siatka do siana Wiesenfield jest niezastąpionym pomocnikiem w każdej stajni, gospodarstwie lub hodowli kucyków.

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki mocnej siatce dla koni

Siatkę dla koni na siano o wymiarach 1500 x 900 mm można wypełnić dużą ilością pokarmu. Wykonano ją z tkanego tworzywa sztucznego (PP) i dzięki grubości 5 mm ma wysoką wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowany polipropylen jest odporny na promieniowanie UV i mróz, dzięki czemu zieloną siatkę na siano można bez problemu pozostawić na zewnątrz, na przykład, aby nakarmić zwierzęta na wybiegu podczas zimy. Ponieważ materiał nie chłonie wody, zawsze pozostaje czysty i nie staje się cięższy. Dzięki sznurkowi o długości 3.6 m i grubości 5 mm możesz wygodnie związać siatkę na siano i ją położyć lub powiesić.

Model WIE-NET-14 posiada kwadratowe oczka 45 x 45 mm idealne do karmienia koni, osłów lub mułów. Zwierzęta nigdy nie są w stanie wyciągnąć zbyt dużo siana z siatki na raz i rozrzucić je po całej stajni lub zagrodzie. Ponadto zwierzęta jedzą wolniej i dokładniej przeżuwają, co z kolei jest bardzo dobre dla ich trawienia. Miękka, ale niezwykle mocna siatka jest również delikatna dla pyska i zębów konia. Zbyt twardy materiał mógłby je uszkodzić. Kolejna zaleta dla zdrowia Twoich koni: karmienie za pomocą siatki zapobiega wdychaniu siana przez nozdrza podczas jedzenia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Dit net gebruik over kleine ronde kuilbaaltjes. Daarom zou die wel langer mogen. Had al deze al eerder en heb er nog 2 bijkocht maar dan net een maat kleiner. De andere was jammer genoeg uitverkocht. Kantel de baal en span kruislings touw aan de onderkant en zet hem daarna weer rechtop…sterk net met mooie kleine mazen.