Produkt: EX10420016

|

Model: 10551

Siedzenie do ciągnika z podłokietnikami - 62 x 82 cm - zawieszenie pneumatyczne, 100 mm - regulowane

2799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – wyjątkowo szerokie i dobrze wyściełane siedzisko z pneumatycznym zawieszeniem do 100 mm i podłokietnikami
  • Regulacja – o 15 cm w głębokości siedziska i oparcia w zakresie 0 - 15°
  • Wytrzymałość – dla osób o wadze do 130 kg
  • Solidność – trwała stalowa rama i siedzisko z pianki pokrytej tkaniną
  • Uniwersalność – płyta montażowa o wymiarach 30 x 34 cm do zwykłych ciągników

OPIS PRODUKTU

Ciężka praca ułatwiona na wygodnym siedzeniu do ciągnika dzięki AMA

Jeśli spędzasz dużo czasu w swoim ciągniku, również musisz czuć się komfortowo! Siedzenie do ciągnika z podłokietnikami z rolniczej serii AMA zapewnia wygodne siedzenie nawet na długich dystansach. Dysponuje dużymi wymiarami, najwyższej jakości tapicerką i zawieszeniem pneumatycznym redukującym wibracje. Ciesz się długo nowym fotelem kierowcy dzięki świetnemu doborowi materiałów i solidnemu wykonaniu.

Ustawienie fotela do ciągnika jest zawsze prawidłowe

Nawet najlepsze siedzenie do traktora zużywa się po tygodniach ciężkiej pracy. Aby oszczędzić plecy, wymień sprzęt, gdy tylko straci swoją funkcjonalność. Dzięki uniwersalnemu i łatwemu w montażu fotelowi do ciągnika od AMA szybko dokonasz wymiany. Wyściółka z pianki zachowuje swój kształt nawet pod dużym obciążeniem, a pokrycie z tkaniny zapewnia wygodne siedzenie. Nawet po wielu zastosowaniach korzystasz z komfortu przestronnego modelu z siedziskiem o wymiarach 62 x 82 cm i udźwigu do 130 kg. 

Optymalną pozycję siedzącą znajdziesz, korzystając z licznych ustawień, które możesz wprowadzić. Wyreguluj głębokość siedziska o 15 cm i kąt oparcia w zakresie 0 - 15°, aż osiągniesz żądaną pozycję. Dzięki pneumatycznemu zawieszeniu siedzenie do ciągnika podnosi się nawet o 100 mm. Na wyboistych trasach korzystasz ze zintegrowanej ochrony przed drganiami i stabilnej konstrukcji stalowej.

Fotel do traktora zastosujesz uniwersalnie w wielu różnych pojazdach. Zwróć jednak uwagę na wymiary płyty montażowej 30 x 34 cm. Dodatkowo siedzenie do traktorka ma zintegrowany kompresor i można go używać do ciągników o mocy od 80 do 100 KM. Jeśli wymiary nie pasują do żądanej maszyny, w naszej ofercie akcesoriów do ciągników znajdziesz alternatywne fotele do ciągników i wózków widłowych. Instalację przeprowadzasz szybko i intuicyjnie. W razie potrzeby instrukcja obsługi zawiera dodatkowe informacje dotyczące bezpiecznego mocowania. Siedzenie do ciągnika spełnia wymagania homologacji CEE 78/764, posiada klasę A II-III oraz certyfikat odporności ogniowej ISO 3795.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie