Produkt: EX10460005

|

Model: OK-GOLDROX-3.2-2.3

Elektrody spawalnicze do stali niestopowych - Ø3,2 x 350 mm - 2,3 kg

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – elektrody otulone do stali niestopowych w konstrukcjach metalowych, stalowych, zbiornikach i przemyśle stoczniowym
  • Idealne dopasowanie – elektrody o wymiarach Ø3.2 x 350 mm w 2.3-kilogramowym opakowaniu
  • Skuteczność – bardzo dobre właściwości spawalnicze ze wspomaganiem zapłonu
  • Elastyczność – uniwersalna elektroda prądowa dla bieguna ujemnego i dodatniego dla prądu stałego (DC) lub prądu przemiennego (AC)
  • Praktyczność – żużel jest łatwy do usunięcia

OPIS PRODUKTU

Elektroda spawalnicza dla stali niestopowych

Elektrody spawalnicze OK GoldRox idealnie nadają się do każdej pozycji spawania, czy to w przypadku spoin pionowych, czy pozycji nad głową. Podczas spawania stali niestopowych wytwarzają bardzo stabilny łuk z niewielką tendencją do odprysków. Powstający żużel można wyjątkowo łatwo usunąć przy niewielkim nakładzie pracy. Dzięki temu łatwo spawalna elektroda prętowa jest idealna zarówno dla majsterkowiczów, jak i dla doświadczonych spawaczy.

Elektroda spawalnicza do każdego rodzaju prądu

Elektroda spawalnicza ma wymiary Ø3.2 x 350 mm i jest oferowana w opakowaniu 2.3 kg. Elektroda powinna być stosowana najlepiej na biegunie ujemnym, ale może być również na biegunie dodatnim z prądem stałym (DC). Można również spawać prądem przemiennym (AC) lub transformatorami spawalniczymi o napięciu jałowym co najmniej 50 V. Elektroda z otuliną celulozowo-rutylową składa się ze stopu węglowo-manganowego. Imponuje bardzo dobrym zachowaniem zapłonu dzięki jego zintegrowanemu wspomaganiu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie