Produkt: EX10230251

|

Model: GR-TB 55

Ławka treningowa - do 150 kg - 1110 x 285 mm

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Odporność – dla osób o masie ciała do 150 kg
  • Wielofunkcyjność – umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń mięśni
  • Trwałość – wytrzymała konstrukcja stalowa
  • Komfort – dzięki optymalnej tapicerce siedziska i powierzchni do leżenia
  • Prosta obsługa – łatwe składanie i czyszczenie

OPIS PRODUKTU

Solidna ławka treningowa o udźwigu 150 kg

Niezależnie od tego, czy chodzi o trening klatki piersiowej i brzucha, czy wzmocnienie pleców i ramion: dzięki ławce treningowej Gymrex możesz elastycznie wybierać spośród wielu ćwiczeń. Na solidnej płaskiej ławeczce treningowej wzmocnisz całą górną część ciała – zarówno jako początkujący sportowiec, jak i profesjonalista.

Twoja ławka do ćwiczeń na wszystkich poziomach treningu

Jaka jest zaleta kompaktowej ławki treningowej? Umożliwia niezliczoną liczbę różnych ćwiczeń i oferuje miejsce do siedzenia i leżenia. Indywidualnie decydujesz, jaki zestaw ćwiczeń wprowadzisz – w zależności od poziomu umiejętności i kondycji fizycznej. Ławka treningowa prosta oferuje stabilną i solidną podstawę o nośności 150 kg. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz z własną masą ciała, czy z hantlami, wznosami bocznymi, czy wiosłowaniem hantli – wybór należy do Ciebie.

Wygodna tapicerka ławeczki treningowej idealnie dopasowuje się do ciała. Jednocześnie pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń i zapobiega nieprawidłowemu obciążeniu. Duża powierzchnia siedziska i do leżenia 1110 x 285 mm została pokryta trwałą skórą syntetyczną. Podobnie jak stalowa konstrukcja malowana proszkowo materiał ten jest trwały, higieniczny i łatwy w pielęgnacji – idealny do codziennego użytku.

DANE TECHNICZNE