Sprzęt treningowy

1 - 24 z 44 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Produkty marki Gymrex w kategorii sprzęt treningowy pozwalają wzmocnić mięśnie, zwiększyć ich masę, a także spalać tkankę tłuszczową. Zależnie od poziomu zaawansowania dobierzesz w sklepie expondo.pl urządzenia zgodne z zapotrzebowaniem. W ofercie znajdziesz m.in. drążki do podciągania umożliwiające pracę wielu partii ciała, kilkustanowiskowe poręcze do ćwiczeń oraz wielofunkcyjne atlasy. Nasz asortyment sprawi, że w pełni urządzisz swoją domową siłownię.

Wybrane modele dają bardzo szerokie pole zastosowania. Należy do nich np. poręcz wielofunkcyjna, która nadaje się do różnego rodzaju podciągnięć, dipów i unoszenia kolan. Jeśli jednak zależy Ci, aby znaleźć sprzęt treningowy służący specjalnie do ćwiczeń z podnoszeniem sztang, polecamy zapoznanie się z asortymentem ciężarów.

Czego potrzebujesz do domowego treningu?

Ofertę marki Gymrex kierujemy do amatorów, dbających o swoją sprawność fizyczną i ceniących sobie możliwość indywidualnych treningów w domowym zaciszu. Mając na uwadze konieczność optymalnego zagospodarowania miejsca w prywatnej siłowni, proponujemy przede wszystkim urządzenia uniwersalne, które pozwalają wykonywać szeroką gamę ćwiczeń na niemal wszystkie partie ciała. Sprzęt treningowy charakteryzuje się wytrzymałością na obciążenia wynoszące 110, 120 kg. W przypadku ławek treningowych jest to w zależności od modelu nawet 280 kg.

Kalistenika, czyli trening oparty o ćwiczenia wykorzystujące własny ciężar, zapewnia piękną rzeźbę praktycznie całego ciała. Produkty Gymrex doskonale nadają się m.in. do popularnych, a jednocześnie niezwykle skutecznych brzuszków, pompek oraz dipów. Regularne użytkowanie przekłada się na silne mięśnie ramion, grzbietu, klatki piersiowej, brzucha, pośladków.

Sprzęt treningowy Gymrex – komfort i funkcjonalność

Projektanci marki Gymrex zadbali o to, by każdy trening był maksymalnie komfortowy. Dlatego prezentowane urządzenia charakteryzują się zastosowaniem praktycznych rozwiązań służących wygodzie, a jednocześnie bezpieczeństwu użytkowników. Podczas podciągania czy zapierania się rękami kluczowe znaczenie mają ergonomiczne uchwyty. Znajdują się one zarówno przy wyciągach do ćwiczeń, jak i atlasach. Sprzęt stabilnie stoi na podłodze, dzięki antypoślizgowym elementom nie przesuwa się. Wybrane ławki do ćwiczeń wyposażono w uchwyty na sztangi.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na siłowni, wystarczy Ci tylko część możliwości, jakie oferuje sprzęt treningowy Gymrex. Przykładowo atlasy dysponują prostą regulacją stopnia obciążenia. Doskonałym uzupełnieniem pomocy do treningu siłowego będą trampoliny – przyrządy do wszechstronnej aktywności fizycznej, która także świetnie wpłynie na kształt sylwetki.