Produkt: EX10230078

|

Model: GR-HT 21W

Tarcze bokserskie - Pao - czarne

139,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompaktowość – wymiary 350 x 210 mm, grubość 80 mm
  • Trwałość – pokrycie z wytrzymałej skóry syntetycznej
  • Ergonomia – nieduża waga
  • Bezpieczeństwo – wewnętrzna ochrona przedramienia
  • Stylowy design – czerń oraz skóra syntetyczna

OPIS PRODUKTU

Tarcze bokserskie - Pao - czarne

Tarcze bokserskie (1 sztuka) GR-HT 21W marki Gymrex pozwalają na efektywny trening i doskonalenie techniki, dokładności, szybkości oraz siły uderzeń lub kopnięć. Tym samym są one nieodzownym wyposażeniem każdej siłowni czy klubu, gwarantując szerokie zastosowanie nie tylko w ćwiczeniach związanych ze sztukami walki.

Tarcze Pao Gymrex – opis

Wytrzymałość produktu zapewnia wykonanie go ze skóry syntetycznej, która nie wchłania pyłów ani płynów, a do tego łatwo się czyści – wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką. Tarcze Pao wypełnia pianka PE o wysokiej gęstości; świetnie amortyzuje uderzenia, a także jest trwała i się nie kruszy. Dodatkowo rzepy oraz uchwyt bardzo mocno przymocowano szwami i nitami, gwarantując odporność na rozerwania nawet przy najintensywniejszych treningach.

Funkcjonalność tarczy bokserskich wspomaga wyposażenie w wewnętrzną ochronę przedramienia, dzięki czemu jest ona precyzyjnie dopasowana i wygodna w użyciu. Oprócz tego produkt ma niedużą wagę; operowanie nim nie utrudnia treningu, ani nie obciąża dodatkowo osoby trzymającej tarczę. Czerń sprawia, że tarcze stanowią również stylowe akcesoria o eleganckim wykończeniu.

Tarcze bokserskie Gymrex to niezastąpiony przyrząd do ćwiczeń techniki, dokładności, szybkości oraz siły zarówno uderzeń, jak i kopnięć. Nie może ich zabraknąć w żadnym miejscu, gdzie trenuje się sztuki walki, ale także w wielu klubach czy siłowniach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA